Ostry jak brzytwa Jan Tomaszewski odpowie na pytania czytelników "SE"! Taka okazja nie nadarza się często

2021-04-07 21:48 Mateusz Sobiecki
Jan Tomaszewski
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Jan Tomaszewski słynie z ciętego języka i bezkompromisowych opinii! Legendarny polski bramkarz nie owija w bawełnę, gdy chodzi o problemy reprezentacji Polski i futbol w naszym kraju. Medalista olimpijski i mistrzostw świata będzie w piątek gościem "Super Expressowego" Q&A! Na czym to polega? Wy zadajecie pytania, a wybitny golkiper nie będzie uchylał się od odpowiedzi! Najciekawsze pytania przekażemy bramkarzowi.

Nie ma drugiej tak barwnej postaci w polskim futbolu jak Jan Tomaszewski. Legendarny bramkarz był autorem największych sukcesów w historii naszej piłki nożnej. Przed zakończeniem kariery znakomicie odpowiadał na strzały napastników rywali, po odwieszeniu rękawic znakomicie radzi sobie odpowiadając na pytania - czy to dziennikarzy, czy też kibiców! W piątek 9 kwietnia golkiper będzie gościem transmisji live "Super Expressu", która będzie prowadzona w formie Q&A! W jej trakcie odpowie na pytania fanów piłki nożnej oraz przede wszystkim czytelników "Super Expressu".

Czym jest Q&A?

Q&A - questions&answers, czyli po prostu pytania i odpowiedzi. Zaproszony gość odpowiada podczas specjalnej sesji na zadawane mu pytania - najczęściej przez fanów lub zaproszone osoby. Często przybiera formę transmisji na żywo!

Tak będzie tym razem! Jan Tomaszewski odpowie na pytania czytelników "Super Expressu" podczas transmisji live na YouTube i Facebooku Super Express Sport w piątek 9 kwietnia. Tę gratkę dla kibiców zaplanowano na godzinę 10:30! Gdzie można zadawać pytania Janowi Tomaszewskiemu? Pod specjalnym postem na Facebooku. Ten jest dostępny TUTAJ! KLIK!

Najnowsze