Piłkarze reprezentacji Polski mieli prezent dla kibiców. Nagrodzeni zostali najcierpliwsi [GALERIA]

2021-06-10 19:07
Piłkarze reprezentacji Polski podczas pierwszego treningu w Gdańsku
Autor: fot. Marcin Gadomski/Super Express Piłkarze reprezentacji Polski podczas pierwszego treningu w Gdańsku

Piłkarze reprezentacji Polski mają za sobą pierwszy trening nad Bałtykiem. Po przeprowadzce z Opalenicy do Sopotu, ich boiskiem do zajęć została Polsat Plus Arena Gdańsk. Z trybun poczynania zawodników Paulo Sousy obserwowało pięć tysięcy kibiców. Kilku z nich wyszło ze stadionu z dużym uśmiechem na ustach.

W środę biało-czerwoni opuścili Opalenicę, gdzie przebywali od 24 maja i pojawili się w Hotelu Marriott Resort & Spa w Sopocie, który jest ich oficjalną bazą podczas finałowego turnieju. W czwartek trener Paulo Sousa zaplanował pierwszy, w dodatku otwarty dla publiczności i mediów, trening. Rozpoczął się o godz. 17, a na Polsat Plus Arenie Gdańsk zasiadło blisko pięć tysięcy kibiców.

Lider defensywy reprezentacji Polski przedwcześnie opuścił trening! Przed Euro 2021 odezwał się stary uraz

Inauguracyjne zajęcia, który odbyły się dwa dni po towarzyskim meczu z Islandią w Poznaniu (2:2), nie były zbyt forsowne i trwały niewiele ponad godzinę. Z 25 zawodników indywidualnie ćwiczył jedynie Jan Bednarek – stoper Southampton rozciągał się, a następnie biegał wokół boiska z fizjoterapeutą, a po 30 minutach udał się do szatni.

Przed czasem trening skończyli również m.in. Robert Lewandowski, Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Przemysław Frankowski, Tymoteusz Puchacz i Paweł Dawidowicz, którzy - leżąc zza linią boczną na specjalnych matach - przyglądali się ćwiczącym kolegom.

Wydała się cała prawda na temat przygotowań kadry na Euro 2021! Wygadał się jeden z piłkarzy

Kibice powoli zaczęli się rozchodzić, tymczasem warto było czekać do końca zajęć. Przed opuszczeniem obiektu piłkarze podeszli do trybun i posłali w stronę fanów kilkanaście piłek.

W piątek przewidziano dwa treningi, w sobotę jeden, a w niedzielę biało-czerwoni, także po porannych zajęciach, wylecą o 13.45 do Sankt Petersburga, gdzie w poniedziałek o godz. 18 w swoim pierwszym spotkaniu ME zmierzą się ze Słowacją.

Euro 2021: ważne wieści w sprawie reprezentanta Polski. "Rozpoczęliśmy procedury transferowe"

Kolejna otwarta treningowa sesja odbędzie się we wtorek także o godz. 17. Organizatorzy zwiększyli jednak pulę wejściówek, dzięki czemu będzie go mogło obejrzeć blisko 10 tysięcy osób.

Zainteresowanie czwartkowymi zajęciami było bowiem bardzo duże – w środę tuż po 12, czyli po rozpoczęciu wydawania darmowych kart wstępu, aplikowało o nie ponad 20 tysięcy osób, co doprowadziło do zawieszenia serwera.

Euro 2021: Rosjanom to się nie spodobało, UEFA ich poparła. Ukraińcy mają problem

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze