Jan Bednarek

i

Autor: fot. Marcin Gadomski/Super Express Jan Bednarek

Lider defensywy reprezentacji Polski przedwcześnie opuścił trening! Przed Euro 2021 odezwał się stary uraz

2021-06-10 18:10

Piłkarze reprezentacji Polski przenieśli się z Opalenicy do Sopotu, gdzie stacjonować będą podczas Euro 2021. W czwartek po raz pierwszy trenowali na stadionie w Gdańsku. Zajęcia były otwarte dla publiczności, ale nie wszyscy podopieczni Paulo Sousy wytrwali do końca. Przedwcześnie boisko opuścił Jan Bednarek, lider naszej defensywy.

Na trybunach pojawiło się około pięciu tysięcy fanów. Kibice z niecierpliwością wyczekują pierwszego spotkania reprezentacji Polski ze Słowacją i wykorzystują każdą możliwą okazję, by towarzyszyć Biało-Czerwonym.

Piłkarze reprezentacji Polski zrzucili ubrania przed Euro 2021 i wygrzewali się na słońcu! Mamy gorące ZDJĘCIA

Na murawie pojawili się wszyscy piłkarze Sousy, ale tylko Bednarek nie wytrwał do końca zajęć. Zresztą nawet w nich nie uczestniczył - potruchtał tylko dookoła boisko około 20 minut i udał się do szatni.

Nasz wysłannik w Trójmieście Jerzy Chwałek poinformował, że Bednarkowi dał się we znaki stary uraz. A dokładniej odezwały się problemy z mięśniami pośladka. Wiele jednak wskazuje na to, że występ lidera naszej defensywy nie stoi pod znakiem zapytania.

Rzecznik prasowy kadry Jakub Kwiatkowski zaznaczył, że choć na dziś nie wiadomo, kiedy Bednarek powróci do zajęć na sto procent, to jego występ podczas Euro 2021 nie jest zagrożony. To samo tyczy się pozostałych reprezentantów.

Piotr Zieliński pęka z dumy! Jego żona skończyła studia na arcyważnym kierunku. Dostać się tam to hardkor

Sonda
Czy Robert Lewandowski zabłyśnie na Euro 2021
Rozpoczyna się Euro 2020
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze