Marek Hamsik wraca na Euro 2020

i

Autor: Cyfra Sport Marek Hamsik wraca na Euro 2020

Polacy w ogromnych tarapatach przed meczem Polska - Słowacja! Lider rywali Biało-czerwonych gotowy do gry na Euro 2020

2021-06-13 23:17

Reprezentacja Polski rozpoczyna swoje zmagania na Euro 2020 i już niebawem rozegra na stadnie w Petersburgu mecz Polska - Słowacja. Jeszcze kilka dni temu mogło się wydawać, że w składzie naszych pierwszych grupowych rywali zabraknie jednego z liderów reprezentacji Słowacji, czyli Marka Hamsika. Na dzień przed meczem, podczas konferencji prasowej były kolega z Napoli Piotra Zielińskiego wyznał jednak, że będzie gotowy do gry. To znacznie utrudni sprawę Polakom.

Do rozpoczęcia meczu Polska - Słowacja, które będzie pierwszym pojedynkiem Biało-czerwonych na Euro 2020 pozostało już niewiele czasu i obie ekipy w pocie czoła przygotowują się do tego, aby jak najlepiej zaprezentować się na murawie w Petersburgu. Klasycznie, na dobę przed wejściem na murawę, trenerzy oraz zawodnicy obu reprezentacji pojawili się na konferencji prasowej. Wśród Polaków byli to Paulo Sousa oraz Grzegorz Krychowiak, który przed kamerami wyjawił przepis na sukces podczas Euro 2020. Po stronie naszych grupowych rywali pojawił się z kolei Marek Hamsik, który wyznał, że będzie gotowy do gry na mecz Polska - Słowacja. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że lider i kapitan naszych południowych sąsiadów nie zagra w pierwszym meczu Euro 2020 z powodu kontuzji łydki. 

Hamsik gotowy na mecz Polska - Słowacja

Jak się jednak okazuje, najprawdopodobniej zobaczymy pomocnika reprezentacji Słowacji na murawie, co może spędzać sen z powiek piłkarzom Paulo Sousy. Hamsik to bowiem jeden z najbardziej doświadczonych zawodników kadry trenera Stefana Tarkovića, który z pewnością napsuje Polakom sporo nerwów podczas meczu. - Jestem w 100% gotowy do gry. Znajduje się w dobrej formie i mam nadzieję, że zagram pełne 90 minut. Wiem, że jesteśmy w stanie dokonać na Euro 2020 czegoś wielkiego, czego nikt się po nas nie spodziewa - wyznał na konferencji przed meczem Słowak.

Fenomenalna bramka w meczu Holandia - Ukraina na Euro 2020! Takiego strzału nie powstydziłby się Leo Messi [WIDEO]

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu
Sonda
Polska - Słowacja: kto wygra na Euro 2020?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze