Losowanie Euro 2024

Polska - Czechy w... "anektowanym" Kralowcu? Najlepsze reakcje na losowanie eliminacji Euro 2024!

2022-10-09 13:40

Za nami losowanie eliminacji Euro 2024. Trudno było wyobrazić sobie lepszy wynik „wyciągania kulek” we Frankfurcie. Biało-czerwoni trafili na Czechy, Albanię, Wyspy Owcze i Mołdawię. Awans na Euro 2024 jest obowiązkiem. Internet nie stronił od żartów po losowaniu. Tak na Twitterze żartowano z polskiej grupy! Najlepsze reakcje na losowanie eliminacji Euro 2024!

Trudno było trafić lepiej! Losowanie eliminacji Euro 2024 odbyło się 9 października we Frankfurcie. Podopieczni Czesława Michniewicza i sam selekcjoner mieli powody do zadowolenia. Szerokie uśmiechy na twarzach są jednak uzasadnione. Trafiliśmy na jedną z potencjalnie najsłabszych możliwych grup. Biało-czerwoni zagrają w grupie E z Czechami, Albanią, Wyspami Owczymi i Mołdawią. Niewykluczone, że nas zespół awansuje na mistrzostwa Europy w Niemczech bez choćby jednej porażki.

Znamy skład "polskiej" grupy eliminacyjnej! Duży fart w losowaniu, reprezentacja Polski faworytem do awansu!

Najlepsze reakcje na losowanie eliminacji Euro 2024! Polska – Czechy w… Kralowcu?

Kibicom dopisywały humory. Nic dziwnego, że żartowano z bieżących tematów. Trafienie Czech musiało sprawić, że fani żartowali o grze w „anektowanym” przez naszych południowych sąsiadów Kralowcu. To odpowiedź na kuriozalne referendum przeprowadzone na Ukrainie.

Zobacz w galerii poniżej najlepsze reakcje na losowanie eliminacji Euro 2024. Poprawa humoru gwarantowana.

Sonda
Czy Biało-Czerwoni zasłużyli na miejsce w pierwszym koszyku w losowaniu eliminacji EURO 2024?
Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze