Polska - Hiszpania MEMY. Kibice komentują mecz Polaków "o wszystko". Zobacz najlepsze memy! „Kiedy do wakacji zostały 2 mecze...”

2021-06-19 18:05
Memy przed meczem Hiszpania - Polska
Autor: Twitter

Szanse nie są duże, bukmacherzy nie pozostawiają wątpliwości, nasi kibice też raczej z rezerwą patrzą na to, co się może zdarzyć na stadionie w Sewilli 19 czerwca o 21.00 w meczu Hiszpania – Polska na Euro 2020. To dla naszej kadry spotkanie o wszystko, bowiem przegrana pozbawia nas szans awansu do dalszych gier. Niestety, wypadło na starcie z potencjalnie najtrudniejszym rywalem w grupie, z którym w dodatku mamy wysoce niekorzystny historyczny bilans potyczek w piłce nożnej.

Zwycięstwo Hiszpanii bukmacherzy wyceniają na 1,46 zł za każdą postawioną złotówkę. Jeśli doszłoby do remisu, wypłacono by 5 zł za każde postawione 1 zł, natomiast w przypadku wygranej Biało-Czerwonych można nieźle zarobić: 7,7 zł za złotówkę. To pokazuje, jak nisko oceniane są szanse reprezentacji Polski w sobotnim starciu Euro 2020 z Hiszpanami w Sewilli. Nasi kibice w mediach społecznościowych zabrali oczywiście głos i starają się podejść do sprawy z dystansem, czasem z żartem, niekiedy z brutalnie szczerą oceną. Już przed meczem Hiszpania – Polska powstało sporo memów i trzeba przyznać, że z większości wynika, iż na cud specjalnie nie liczymy... „Kiedy do wakacji zostały 2 mecze...” - to jeden z łagodniejszych memów wyprodukowanych przez niezawodnych internautów.

Tymczasem w Sewili też nie brakuje kibiców reprezentacji Polski. Nie mają już zapewne wielkich oczekiwań wobec turnieju Euro 2020. Biało-czerwoni po porażce ze Słowacją 1:2 i wobec fatalnych rezultatów w innych spotkaniach są w dramatycznej sytuacji. Bez wielkiego wsparcia może być ciężko o awans do fazy pucharowej. Najpierw trzeba co najmniej zremisować z Hiszpanami, co już wydaje się „mission impossible”. Kibice odnaleźli w Sewilli pomnik wielkiego fana futbolu Jana Pawła II i zdecydowali się na ważny krok - przystroili go w biało-czerwonych szalik.

– Jan Paweł II w centrum Sewilli otrzymał od kibiców biało-czerwony szalik. Piękne! - napisał na Twitterze Przemek Ofiara, wysłannik "Super Expressu" na Euro 2020.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze