Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Szwecja SKŁADY. Koniec spekulacji! Tak zagramy mecz o wszystko. Wiemy co z Krychowiakiem!

2021-06-23 16:45

Reprezentacja Polski nie może się już pomylić. Jeśli podopieczni Paulo Sousy chcą grać dłużej na mistrzostwach Europy, muszą wygrać w środowy wieczór ze Szwecją. Rzecz jasna przed tym spotkaniem nie brakowało spekulacji, jakim składem biało-czerwoni rozpoczną spotkanie o wszystko. Tradycyjnie na nieco ponad godzinę przed meczem ujawniono skład Polski. Wiemy również, co z Grzegorzem Krychowiakiem.

Przed meczem z Hiszpanią niewiele było osób, które wierzyły, że rywalizacja ze Szwecją będzie jeszcze o coś. Polacy w fatalnym stylu przegrali bowiem pierwsze spotkanie ze Słowacją i postawili się w katastrofalnej sytuacji, gdyż musieli zdobyć punkt z La Roja. Ku zaskoczeniu wielu biało-czerwoni zagrali jeden z najlepszych meczów w ostatnim czasie i wywalczyła punkt. Nastroje od razy uległy zmianie i teraz każdy kibic z wiarą będzie oglądał, jak Polacy radzą sobie ze Szwecją, która w dwóch spotkaniach na Euro jeszcze nie przegrała i co więcej, nie straciła jeszcze bramki.

Anna Lewandowska była sama w domu, gdy wieczorem nieznajomy zadzwonił do drzwi. Przyniósł jej romantyczny prezent!

Szczęsny przyłapany z papierosem. Co Sousa na to?

Nie ma wiec wątpliwości, że przed podopiecznymi Paulo Sosy jest bardzo ciężkie zadanie, ale jeśli zagrają tak, jak z Hiszpanią, wszystko jest możliwe. Przed spotkaniem ze Szwecją nie brakowało problemów kadrowych. Mówiło się o kontuzji Jana Bednarka i Jakuba Modera. O ile w przypadku obrońcy uraz nie uniemożliwił mu występu w meczu w Sankt Petersburgu, o tyle Moder musi odpocząć.

Straszny wypadek mógł zakończyć karierę reprezentanta Polski. Szwedzi strasznie się go teraz boją

Dlatego też w pierwszej jedenastce zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, który był jednym z najbardziej krytykowanych zawodników po meczy ze Słowacją. Teraz będzie miał okazję na odkupienie win. Po za tym skład Polski nie zmienił się w porównani z tym, co oglądaliśmy z Hiszpanią. W składzie ponownie znalazł się m.in. Tymoteusz Puchacz, czy Karol Świderski.

Polska SKŁAD na mecz ze Szwecją:

Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek - Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Tymoteusz Puchacz - Karol Świderski, Piotr Zieliński - Robert Lewandowski

Najnowsze