Przełomowy moment w życiu Lewandowskich. Ich roczna córka już dokonała wielkiej rzeczy. Ogromna radość

2021-06-11 11:53 kkn
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Niekiedy aż ciężko uwierzyć, jak szybko płynie czas. Rodzice najlepiej widzą to po swoich pociechach, które rosną jak na drożdżach. W domu Lewandowskich widać to podwójnie, bo Klara i Laura są coraz większe i dokonują coraz większych rzeczy jak na swój wiek. Anna Lewandowska pochwaliła się niedawno przełomowym momentem w życiu jej młodszej córki.

Anna i Robert Lewandowscy w wielu wywiadach przyznawali, że marzy im się duża rodzina. Jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu pierwsze piękne chwile przeżywała w maju 2017 roku. Wówczas na świat przyszła ich pierwsza córka, Klara. Zarówno trenerka fitness jak i piłkarz reprezentacji Polski nie ukrywali ogromnej radości. Klara stała się ich oczkiem w głowie, co widać było po mediach społecznościowych pary. Mała dziewczynka stała się bohaterką wielu zdjęć i filmików. Trzy lata później Lewandowscy znów przeżywali wielki moment. Również w maju, ale 2020 roku urodziła się ich druga córka, Laura. Teraz na Instagramie Anny Lewandowskiej często pojawiają się obie dziewczynki.

Anna Lewandowska chwali się córką

Ukochana piłkarza Bayernu Monachium bardzo często publikuje nagrania, czy też zdjęcia z dziewczynkami. Na takich materiałach można zobaczyć różne chwile z życia Klary i Laury. Nie brakuje również tych ważniejszych. Niedawno na Instastories Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, jak roczna Laura stawia jedne z pierwszych kroków w swoim życiu.

Laura Lewandowska stawia pierwsze kroki

Taki moment dla małego dziecka zawsze jest wielkim wyzwaniem. Na zdjęciu widzimy Laurę podpierającą się o krzesełko, ale już w wyprostowanej pozycji, co może świadczyć, że Laura chodzenia próbowała już wcześniej. Mimo wszystko takie momenty rodzice na pewno zapamiętają na bardzo długo.

Laura Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Laura Lewandowska

Więcej o polskiej kadrze:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze