PUDŁO ROKU Roberta Lewandowskiego! Nie strzelił Szwecji gola Z METRA [WIDEO]

2021-06-23 18:33
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Reprezentacja Polski fatalnie rozpoczęła mecz o wszystko na Euro 2020, podczas którego walczyła ze Szwecją w Petersburgu. Po bramce straconej już w 2. minucie, piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę ruszyli do ataku i już kilka minut później mogli doprowadzić do remisu, jednak z najbliższej odległości do bramki nie trafił Robert Lewandowski. Kapitan Biało-czerwonych najpierw główką trafił w poprzeczkę, a później nie był w stanie dobić piłki z metra.

Piłkarze reprezentacji Polski wychodzili na murawę Gazprom Areny w Petersburgu wiedząc, że aby awansować do 1/8 finału Euro 2020 muszą pokonać Szwecję, jednak zawodnicy prowadzi przez Paulo Sousę rozpoczęli ostatnie spotkanie w fazie grupowej w najgorszy możliwy sposób, tracąc bramkę już w 2. minucie meczu. Emil Forsberg wykorzystał karygodne zachowanie Polaków w obronie i otworzył wynik spotkania. Biało-czerwoni już kilka minut później mogli doprowadzić do remisu, jednak pod bramką Robina Olsena nie najlepiej zachował się Robert Lewandowski, który dopijając piłkę nie trafił do bramki z najbliższej odległości. Po akcji Polaków z rzutu rożnego, Robert Lewandowski obił poprzeczkę szwedzkiej bramki i po chwili znów główkował w kierunku Robina Olsena. Futbolówka jednak raz jeszcze trafiła w poprzeczkę, ale kapitan reprezentacji Polski stanął przed trzecią szasną na zdobycie bramki, gdy piłka wróciła pod jego nogi. Lewandowski nie trafił jednak z metra do siatki, czym pozwolił szwedzkim obrońcom oddalić zagrożenie od własnej bramki. 

Wiemy, co z Jakubem Moderem! Jasna sytuacja, wiadomo, kiedy wróci do gry

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE