Rosja - Dania TV TRANSMISJA NA ŻYWO? Euro 2020: Rosja - Dania STREAM ONLINE

i

Autor: AP PHOTO Rosja - Dania TV TRANSMISJA NA ŻYWO? Euro 2020: Rosja - Dania STREAM ONLINE

Rosja - Dania TV TRANSMISJA NA ŻYWO? Euro 2020: Rosja - Dania STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ. Mecz Rosja - Dania DZISIAJ LIVE W INTERNECIE

2021-06-21 15:41

Rosja - Dania TV TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ? Euro 2020: Rosja - Dania NA ŻYWO STREAM ONLINE. Mecz Rosja - Dania 21.06 LIVE W INTERNECIE. Powoli poznajemy kolejnych uczestników fazy pucharowej mistrzostw Europy. Wciąż walczą o to Rosjanie, którzy rywalizować będą z podłamanymi po stracie Christiana Eriksena Duńczykami. Ten turniej dla Skandynawów miał wyglądać zupełnie inaczej. Wciąż mogą awansować z trzeciego miejsca! Mecz Rosja - Dania O KTÓREJ GODZINIE GDZIE OGLĄDAĆ? Euro 2020: Rosja - Dania TV NA ŻYWO STREAM ONLINE.

Mecz Rosja - Dania TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Euro 2020: Gdzie oglądać Rosja - Dania?

Faza grupowa Euro 2020 powoli dobiega ku końcowi. Bardzo ciekawa rywalizacja ma miejsce w grupie B, gdzie wciąż wiele może się zdarzyć! Belgowie są już pewni awansu do kolejnej fazy, ale walka o drugie i trzecie miejsce będzie niezwykle zacięta. Wszystkie trzy zespoły wciąż biją się o awans. Rosja, Dania i Finlandia wciąż jest w grze! Szanse Skandynawów są minimalne. Duńczycy mają 0 punktów po dwóch spotkaniach i muszą pokonać Rosjan i liczyć na porażkę Finów, by o losach awansu decydowała mała tabelka. Losy Danii nie były na tym turnieju łatwe. Skandynawowie w pierwszym meczu z przerażeniem patrzyli na akcję reanimacyjną Christiana Eriksena, który w spotkaniu z Finami doznał ataku serca. Jedno zwycięstwo może dać im drugie miejsce, ale Rosjanie na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

- "Jest tak, jakby mistrzostwa Europy tak naprawdę dopiero teraz się rozpoczynały. Fakt, że jeszcze nie zdobyliśmy ani jednego punktu, jest po prostu surrealistyczny. W obu meczach stworzyliśmy sobie więcej okazji niż nasi rywale" - powiedział Hjulmand na konferencji prasowej. W Kopenhadze gospodarze będą mogli liczyć na wsparcie 25 tysięcy fanów z trybun. "Będziemy skoncentrowani i zdeterminowani na ten finał z Rosją. Kibice będą nieodzowni, żebyśmy mogli stworzyć magiczny wieczór. Zrobimy wszystko, co się da" - obiecał selekcjoner Danii.

Mecz Rosja - Dania odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca. TRANSMISJA z meczu Rosja - Dania TV NA ŻYWO na kanale TVP 1. Rosja - Dania STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 21:00. Relacja z meczu Rosja - Dania NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Raport z Sopotu. Kibice entuzjastycznie powitali piłkarzy
Najnowsze