Rozpięta koszula, tajemniczy uśmiech. Wyluzowany Sousa przed meczem o wszystko. Obrazki obiegły całą Polskę [ZDJĘCIA]

2021-06-19 20:52
Paulo Sousa
Autor: TVP Sport / ZRZUT EKRANU Paulo Sousa

Reprezentacja Polski na Euro z Hiszpanią mierzy się o wszystko. Biało-czerwoni nie dawali kibicom powodów do optymistycznego podejścia do spotkania po porażce ze Słowakami. Mimo to, tuż przed meczem Polska - Hiszpania fani mogli zobaczyć tajemniczy uśmiech na twarzy Paulo Sousy. Rozpięta koszula i wielki luz daje nam prawo, by wierzyć, że będzie dobrze. Czy dojdzie do sensacji?

Polacy przegrali pierwszy mecz mistrzostw Europy ze Słowacją 1:2. Po tym, jak Szwedzi pokonali naszych południowych sąsiadów z Hiszpanią trzeba co najmniej zremisować. Bez tego nie można nawet marzyć o wyjściu z trzeciego miejsca. Paulo Sousa zdecydował się zaskoczyć składem, który nawet piłkarzom ujawnił dopiero w ostatniej chwili. Na rozgrzewce miliony kibiców gotowe oglądać spotkanie mogły zobaczyć wyluzowanego selekcjonera naszej kadry. Ten spokojnie popijał sobie kawkę!

QUIZ. Tak polscy piłkarze kompromitowali się w XXI wieku! Czy pamiętasz te żenujące wpadki?

Od tego meczu zależy wszystko. Po spotkaniu otwarcia, czas na spotkanie decydujące o przyszłości naszej kadry. Tak dobry humor naszego selekcjonera może dawać nadzieję. Takiego Paulo Sousy nie widzieliśmy jeszcze nigdy. To może być dobry omen dla naszej kadry. Czy tak będzie? Relacja na żywo z meczu Polska - Hiszpania na Sport.se.pl.

Paulo Sousa
Autor: TVP Sport / ZRZUT EKRANU Paulo Sousa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze