Kasper Schmeichel

i

Autor: AP PHOTO Kasper Schmeichel

Skandal na meczu Anglia - Dania. Pseudokibicowi grozi dożywotnia kara?!

2021-07-08 9:54

Cały internet huczy po drugim półfinale Euro 2020 Anglia - Dania. "Synowie Albionu" wygrali po dogrywce 2:1, ale kontrowersji nie brakowało. Wielkie wątpliwości dotyczyły chociażby jedenastki podyktowanej po rzekomym faulu na Raheemie Sterlingu. To, co wydarzyło się przy wykonywaniu jedenastki było przekroczeniem wszelkich granic. Żądają dożywotniej kary dla tego pseudokibica.

Znamy już pełen skład finału piłkarskich mistrzostw Europy 2020. W decydującym spotkaniu o złoto w niedzielę 11 lipca na Wembley zmierzą się Włosi z Anglikami. "Lwy Albionu" trafiły do finału po wygranej nad Danią 2:1 po dogrywce. Wielkich kontrowersji nie brakuje. Zdaniem wielu kibiców o wygranej ekipy Garetha Southgate'a zadecydował błąd sędziego i tzw. "padolino" Raheema Sterlinga, który padł na murawę niczym rażony prądem. Kibice kłócą się o to, czy jedenastka się należała Anglikom, czy też nie. Niewiele osób zwróciło uwagę, co wydarzyło się przy samym wykonaniu jedenastki.

Skandal podczas półfinału Euro

Do groźnej sytuacji doszło, gdy do rzutu karnego podszedł Harry Kane. Czujne oko kibiców zwróciło uwagę na to, co działo się na twarzy Kaspera Schmeichela podczas próby obrony rzutu karnego. Nagle na jego twarzy pojawiły się ślady światła wywoływane próbą oślepienia bramkarza laserem!

Wściekły były piłkarz z Anglii, Stan Collymore irytował się tą sytuacją na Twitterze. - Jeśli ktoś świecił piórem laserowym w twarz Schmeichela, chce dożywotniego zakazu - otwarcie pisał w mediach społecznościowych.

Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda

W wielkim finale Euro 2020 Anglia zmierzy się z Włochami. Areną spotkania będzie Wembley, a piłkarze wybiegną na boisko walczyć o złoto 11 lipca o 21:00. Relacja na żywo z finału Euro 2020 na portalu Sport.se.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze