Słowacja – Hiszpania TV TRANSMISJA Euro 2020 Słowacja – Hiszpania STREAM LIVE ONLINE Mecz Słowacja – Hiszpania GDZIE OBEJRZEĆ?

2021-06-23 10:19
Reprezentacja Hiszpanii
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Hiszpanii

Słowacja – Hiszpania TV TRANSMISJA Euro 2020 Słowacja – Hiszpania STREAM LIVE ONLINE Mecz Słowacja – Hiszpania GDZIE OBEJRZEĆ? Euro Słowacja – Hiszpania NA JAKIM KANALE? W „polskiej” grupie E na Euro 2020 jeszcze wiele może się zdarzyć! Zarówno Słowacja, jak i Hiszpania, nie są jeszcze pewne tego, czy zagrają w fazie pucharowej mistrzostw Europy, czy będą musiały pożegnać się z turniejem. Teoretycznie w lepszej sytuacji jest Słowacja, ale będący pod ścianą Hiszpanie zrobią wszystko, aby pokonać niżej notowanych rywalki. Słowacja – Hiszpania TV TRANSMISJA Euro Słowacja – Hiszpania NA JAKIM KANALE? Mecz Słowacja – Hiszpania STREAM LIVE ONLINE Euro 2020 Słowacja – Hiszpania GDZIE OGLĄDAĆ?

Słowacja – Hiszpania TV TRANSMISJA. Mecz Słowacja – Hiszpania GDZIE OBEJRZEĆ?

Grupa E, w której występuje Polska, Hiszpania, Szwecja oraz Słowacja, jest jedną z najciekawszych na Euro 2020. W tej chwili, przed ostatnią serią gier, pewni awansu są jedynie Szwedzi, a w teoretycznie najtrudniejszej sytuacji jest Polska, która ma jedynie punkt na koncie. Mimo to zarówno Polacy, jak i Słowacy oraz Hiszpanie, mają szansę na awans do kolejnej fazy turnieju. Bezpośrednią walkę o wyjście z grupy stoczą dzisiaj Słowacy z Hiszpanami. Nasi południowi sąsiedzi mają na swoim koncie trzy oczka, które zdobyli w starciu z Polakami i obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli, wyprzedzając swoich dzisiejszych rywali, Hiszpanów, o punkt. To nie oznacza jednak, że są w lepszej sytuacji – Hiszpania, podrażniona dwoma remisami, z pewnością zrobi wszystko, aby wygrać i awansować do 1/8 finału Euro 2020, bo tylko trzy punkty pozwolą im wyjść z grupy. W przypadku remisu lub zwycięstwa Słowaków, to nasi południowi sąsiedzi będą cieszyć się z awansu do kolejnej fazy turnieju.

Słowacja – Hiszpania TV TRANSMISJA. Euro 2020 Słowacja – Hiszpania STREAM LIVE ONLINE

Mecz Słowacja – Hiszpania odbędzie się w środę 23 czerwca. Spotkanie rozstrzygające walkę o awans z grupy E odbędzie się w Sewilli na Estadio La Cartuja. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. TRANSMISJA TV z meczu Słowacja – Hiszpania zostanie przeprowadzona za stacji TVP 2 oraz TVP Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny będzie ZA DARMO na stronie SPORT.TVP.PL. RELACJA NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze