Szwajcaria - Turcja TRANSMISJA TV NA ŻYWO Euro: Mecz Szwajcaria - Turcja dzisiaj 20.06 GDZIE OGLĄDAĆ? Szwajcaria - Turcja STREAM LIVE ONLINE

2021-06-20 7:38
Walia - Szwajcaria
Autor: AP Walia - Szwajcaria

Szwajcaria - Turcja TRANSMISJA TV NA ŻYWO Euro: Mecz Szwajcaria - Turcja dzisiaj 20.06 GDZIE OGLĄDAĆ? Szwajcaria - Turcja STREAM LIVE ONLINE. Faza grupowa Euro 2020 weszła w decydującą fazę i teraz swój mecz o wszystko rozegra Szwajcaria, która musi pokonać Turcję, aby liczyć się w walce o awans. Szykuje się niezwykły mecz walki, bo Turcy z pewnością nie będą chcieli ułatwić im tego zadania. Mecz Szwajcaria - Turcja dzisiaj w niedzielę TRANSMISJA TV NA ŻYWO o której godzinie? Euro: Szwajcaria - Turcja gdzie oglądać STREAM LIVE ONLINE?

Szwajcaria - Turcja dzisiaj w niedzielę TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Euro: Mecz Szwajcaria - Turcja 20.06 STREAM LIVE ONLINE

Za nami już dwie kolejki tegorocznych mistrzostw Europy i kolejne mecze na Euro 2020 będą przepustką do fazy pucharowej dla jednych ekip, a dla innych meczem pożegnania. Reprezentacje Szwajcarii oraz Turcji walczyć dziś będą o to, aby dołączyć do pierwszej grupy i rzutem na taśmę wskoczyć do kolejnej fazy turnieju. Przed spotkaniem w nieco lepszych nastrojach mogą być Szwajcarzy, którzy mają na swoim koncie 1 punkt po remisie z Walią w pierwszym meczu w grupie A. Później ekipa prowadzona przez Vladimira Petkovića musiał uznać wyższość Włochów, którym uległa aż 0:3.

Zdobycie punktów w ostatnim meczu fazy grupowej nie będzie jednak należało do łatwych zadań. Na przeciwko Szwajcarów stanie niezwykle waleczna Turcja, której w pierwszych dwóch meczach nie udało się wywalczyć ani jednego punktu, a do tego piłkarze Senola Gunesa nie byli w stanie nawet strzelić bramki, chociaż mieli do tego kilka dogodnych sytuacji. Turecka drużyna jeszcze przed rozpoczęciem imprezy była nazywana przez wielu kibiców czarnym koniec Euro 2020, jednak nie była w stanie pokazać tego na boisku i teraz musi zrobić wszystko, aby włączyć się jeszcze do walki o fazę pucharową, podobnie jak Szwajcaria. 

Mecz Szwajcaria - Turcja dzisiaj 20.06 GDZIE OGLĄDAĆ? Euro: Szwajcaria - Turcja w niedzielę NA JAKIM PROGRAMIE?

Spotkanie trzeciej kolejki grupy A, w którym zmierzą się reprezentacje Szwajcarii oraz Turcji zaplanowane jest na niedzielę 20 czerwca i rozpocznie się o godzinie 18:00. TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu prowadzona będzie przez stacje TVP 2 oraz TVP Sport. Kibice będą mogli również śledzić losy pojedynku Szwajcaria - Turcja poprzez STREAM LIVE ONLINE, za pośrednictwem strony internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto, na portalu sport.se.pl prowadzona będzie RELACJA NA ŻYWO z tego wydarzenia, zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE