Tymoteusz Puchacz, Julia Wieniawa

i

Autor: Cyfra Sport / AKPA Tymoteusz Puchacz, Julia Wieniawa

To, jak Tymoteusz Puchacz próbował podbić serce Julii Wieniawy, wszystkich szokowało. Skończyło się BRUTALNYM komentarzem

2021-06-08 18:31

Tymoteusz Puchacz ma za sobą bardzo dobre kilka tygodni. Choć jego Lech Poznań, w którym występował w minionym sezonie, pokazał się w Ekstraklasie z bardzo słabej strony, to Puchacz od nowego sezonu będzie zawodnikiem Unionu Berlin. Co więcej, został on także powołany do polskiej kadry na Euro 2021. Wielu fanów w ostatnich miesiącach śledziło jednak nie tylko poczynania Puchacza na boisku, ale także jego próby podbicia serca pięknej polskiej aktorki, Julii Wieniawy. Jej komentarz do całej sprawy musiał być dla Puchacza niezwykle bolesny.

Tymoteusz Puchacz na pewno nie może narzekać na rozwój swojej kariery w ostatnich miesiącach. Polak w nowym sezonie będzie występował w Unione Berlin w Bundeslidze, a wcześniej pojedzie z reprezentacją Polski na Euro 2021. 22-letni zawodnik dostał od Paulo Sousy także szanse w dwóch sparingach przed mistrzostwami – z Rosją oraz Islandią. Puchacz zasłynął jednak nie tylko tym, że przebojem wdarł się do reprezentacji Polski, ale także swoim „podrywem” w mediach społecznościowych.

Raport z Opalenicy. Ostatni test Polaków, chwila prawdy dla Milika

Julia Wieniawa krótko skomentowała sprawę z Tymoteuszem Puchaczem

Tymoteusz Puchacz przez wiele miesięcy regularnie komentował wpisy młodej, pięknej aktorki, Julii Wieniawy. 22-latek bardzo pozytywnie wypowiadał się o gwieździe telewizji i wszyscy byli przekonani, że tym samym piłkarz chce przypodobać się Wieniawie. Wielu fanów zaczęło również w komentarzach udzielać się w tym temacie. Aktorka w końcu nie wytrzymała i zdecydowała się na mocny komentarz.

Julia Wieniawa w końcu zaczęła zdawać sobie sprawę z komentarzy zostawianych przez Tymoteusza Puchacza. Coraz bardziej uwagę na nie zaczęli zwracać także fani. Gdy kolejny z nich napisał coś w tym temacie pod jednym z postów Julii Wieniawy, ta nie wytrzymała - Dajcie już z tym spokój... ileż można?! - napisała wyraźnie zirytowana Wieniawa w odpowiedzi na jeden z komentarzy. W ten brutalny sposób ucięła ona spekulacje na temat ewentualnego romansu z młodym zawodnikiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze