W takich luksusach zamieszkają Polacy! PZPN wybrał bazę na Euro 2020 [GALERIA]

2019-12-05 17:57 DaO
Portmarnock Hotel & Golf Links
Autor: MATERIAŁY PROMOCYJNE PORTMARNOCK HOTEL & GOLF LINKS Portmarnock Hotel & Golf Links

Coraz mniej niewiadomych przed Euro 2020! Choć do turnieju zostało jeszcze ponad pół roku, to PZPN nie marnuje nawet chwili i dopina kolejne szczegóły przed przyszłorocznym turniejem. W czwartkowe popołudnie poznaliśmy sparingpartnerów biało-czerwonych, a także hotel, w którym zamieszkają piłkarze. PZPN zdecydował się na Portmarnock Hotel.

Najbliższe mistrzostwa Europy są wyjątkowe, bo będą rozgrywane na całym Starym Kontynencie. Po losowaniu grup Euro 2020 stało się jasne, że Polacy zagrają i w Dublinie i Bilbao. Udało się więc uniknąć najdłuższych podróży, jakie czekają na zespoły, które wystąpią na stadionach w Rzymie i Baku. Biało-czerwoni w grupie E zmierzą się z Hiszpanią, Szwecją i zespołem, który wygra marcowe baraże.

Tuż po losowaniu grup zaczęto poszukiwanie bazy dla reprezentacji. Wybór padł na okolice Dublina. W stolicy Irlandii Polacy zagrają bowiem dwa mecze. Jak informował w środę "Super Express" PZPN zastanawiał się nad dwoma hotelami. Jednym z nich był Carton House, ale ostatecznie zdecydowano się na opcję numer dwa, czyli Portmarnock Hotel & Golf Links.

- Położony jest nad samym morzem, przez 10 lat korzystała z niego reprezentacja Irlandii. Hotel jest bardzo komfortowy, w otoczeniu są inne luksusowe ośrodki, mnóstwo barów, ale… Ma swoje minusy. Jak przekazał nam jeden z irlandzkich dziennikarzy, czasem problemem jest… korek, bo do centrum treningowego trzeba przejechać 2 kilometry. Niby niedaleko, ale latem jest tam wielu turystów i ciężko się przebić - czytamy w artykule Piotra Koźmińskiego. Więcej historii związanych z Portmarnock Hotel & Golf Links znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Najnowsze