Wielka akcja Gramy dla Ukrainy

i

Autor: Materiały prasowe

Wielka akcja "Gramy dla Ukrainy"! Wojna trwa, pomoc jest nieustannie potrzebna. Do wygrania nagrody

2022-06-07 21:32

Choć wielu wciąż trudno w to uwierzyć, trwa czwarty miesiąc rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Wojna rozpoczęta ponad sto dni temu nie zbliża się ku końcowi. Pierwsza fala wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów minęła. Ale potrzeb nie brakuje! Z tego powodu rusza akcja "Gramy dla Ukrainy". Jej celem jest wsparcie dla tego kraju i zebranie funduszy na obronę, pomoc medyczną czy odbudowę kraju. Akcja organizowana jest przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej.

Rusza akcja „Gramy dla Ukrainy”, której celem jest zebranie funduszy na obronę, rozminowanie i odbudowę kraju oraz pomoc medyczną. Uczestnicy, którzy wpłacą najwyższe kwoty, otrzymają przedmioty podpisane przez zawodników reprezentacji Ukrainy. Zbiórkę organizuje Publicon Sport przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej (UAF).

Rusza akcja "Gramy dla Ukrainy". Do wygrania nagrody!

Trwa już czwarty miesiąc wojny w Ukrainie. Kraj ten na całym świecie stał się symbolem odwagi i bohaterstwa. Niezłomnie walczy o niepodległość i przyszłość. Każdego dnia ginie tu minimum 100 żołnierzy, bombardowane są domy i obiekty użyteczności publicznej. Jak wskazują dane ONZ, granicę przekroczyło już niemal 7 milionów uchodźców. Do opuszczenia kraju została zmuszona też reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej. Swoje mecze Ligi Narodów UEFA rozegra w Polsce.

W czerwcu ruszyła akcja „Gramy dla Ukrainy”, organizowana przez Publicon Sport przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej (UAF). Na stronie Zrzutka.pl można wpłacić dowolną kwotę na rzecz narodowej zbiórki UNITED24, ogłoszonej przez Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

Na 5 osób, które przekażą najwyższe kwoty, czekają nagrody w postaci przedmiotów z autografami piłkarzy reprezentacji Ukrainy:

  • 1. miejsce – podpisana koszulka meczowa + bilet na mecz Ukraina-Irlandia
  • 2. miejsce – piłka + bilet na mecz Ukraina-Irlandia
  • 3., 4. i 5. miejsce – szaliki + bilet na mecz Ukraina-Irlandia

Zwycięzcy dostaną bilety wstępu na mecz Ukraina-Irlandia w Łodzi, który odbędzie się 14 czerwca. Będą mieli możliwość spotkania z piłkarzami, a podczas wydarzenia zostaną wręczone nagrody. Wtedy też – na żywo – zostaną podpisane piłka i szaliki.

Więcej informacji o zbiórce na stronie: gramydlaukrainy.pl.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na https://zrzutka.pl/gramydlaukrainy.

Ukraiński żołnierz przeprasza Polaków za Eurowizję l UkrAlina
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze