Wyciekła tajemnica z szatni Paulo Sousy! Wszystko dzieje się na ostatnią chwilę

2021-06-19 20:11
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Godzinę i 15 minut przed rozpoczęciem potyczki Hiszpania – Polska w Sewilli w drugim starciu grupowym naszych piłkarzy na Euro 2020, do publicznej wiadomości podano składy na ten mecz. Selekcjoner Paulo Sousa znowu zaskoczył. Jedenastka różni się nieco od tej, którą ujrzeliśmy na murawie w starciu ze Słowacją, ale to było już wiadome chociażby wobec pauzy Grzegorza Krychowiaka. W kadrze znalazło się niespodziewanie miejsce dla Karola Świderskiego, który zagra u boku Roberta Lewandowskiego. Co ciekawe, jak się okazuje, system gry pozostaje tajemnicą także dla samych zawodników niemal do samego końca przed spotkaniem!

Wygląda na to, że chcemy zagrać bardzo ofensywnie na Hiszpanów, wszyscy fachowcy uznają, że to niezwykle odważne, o ile nie skrajnie ryzykowne posunięcie trenera reprezentacji Polski. Oto nasz skład na sobotnie spotkanie Hiszpania – Polska: Szczęsny – Bereszyński, Glik, Bednarek – Józwiak, Moder, Klich, Zieliński, Puchacz – Lewandowski, Świderski. Z tego, co przekazał na Twitterze Konrad Mazur, kierownik produkcji i wydawca programów w TVP Sport, selekcjoner Paulo Sousa ma nietypowy zwyczaj: wciąż ogłasza skład dopiero na odprawie, co oznacza, że piłkarze do 19:30 nie wiedzą, jakim składem i systemem zagrają. Bez względu na to, w jaki sposób i kiedy Sousa informuje podopiecznych o ustawieniu i systemie gry na dany mecz, najważniejsze i tak pozostaje, by Polacy zrealizowali jego wizje.

Polsko-hiszpańska fiesta przed meczem. Co tam się działo?!

Przypomnijmy także w jakim zestawieniu wyjdzie na mecz w Sewilli Hiszpania: Simon – Llorente, Torres, Laporte, Alba – Rodri, Koke, Pedri – Moreno, Morata, Olmo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze