Zbigniew Boniek. Konferencja prasowa

i

Autor: CyfraSport Zbigniew Boniek. Konferencja prasowa

Zbigniew Boniek o klęsce na Euro 2020! Konferencja prasowa po turnieju [NA ŻYWO]

2021-06-24 10:23

Polska odpadła z Euro 2020. Kibice szukają przyczyn i próbują znaleźć pozytywy po kolejnym przegranym turnieju w XXI wieku! Po porażce ze Szwecją 2:3 marzenia o fazie pucharowej zostały pogrzebane. Na czwartkowej konferencji prasowej w Sopocie, Zbigniew Boniek odpowie na pytania dziennikarzy. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej żegna się po latach ze swoim stanowiskiem. Na pewno to pożegnanie wyobrażał sobie zupełnie inaczej! Konferencja prasowa po turnieju Euro 2020 - Zbigniew Boniek TRANSMISJA NA ŻYWO. Oglądaj transmisję na żywo z konferencji prasowej Bońka.

Mecz otwarcia, mecz o wszystko i... mecz o wszystko! Tak wyglądał tegoroczny turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej. Biało-czerwoni po niespodziewanej porażce ze Słowacją, zremisowali z Hiszpanią, by w decydującym meczu polec ze Szwedami. Reprezentanci "Trzech Koron" grają dalej, a Polacy już mogą myśleć o wakacjach. Kadra pożegnała się z turniejem w średnim stylu. W czwartek 24 czerwca dojdzie do konferencji prasowej, podczas której na pytania odpowie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Ten żegna się ze stanowiskiem szefa polskiej piłki porażką. Nie tak to miało wyglądać! Jak będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy? Jedno jest pewne - kibice z chęcią wysłuchają jego wytłumaczeń porażki. Początek konferencji prasowej prezesa PZPN Zbigniewa Bońka po klęsce na Euro 2020 o godzinie 11:30.

Konferencja prasowa po meczu reprezentacji Polski z udziałem Zbigniewa Bońka będzie do obejrzenia poniżej! Transmisja pojawi się, gdy tylko będzie dostępna. Start o 11:30!

Kadra wróciła z Euro do Sopotu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze