AS Roma

i

Autor: AP PHOTO AS Roma - Feyenoord TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ?

AS Roma - Feyenoord TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? Roma - Feyenoord TRANSMISJA LIVE ONLINE. Finał LKE: Roma - Feyenoord 25.05.2022 NA KTÓRYM KANALE DZISIAJ?

2022-05-25 13:43

AS Roma - Feyenoord TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? Roma - Feyenoord TRANSMISJA LIVE ONLINE. Finał LKE: Roma - Feyenoord 25.05.2022 NA KTÓRYM KANALE DZISIAJ? Po raz pierwszy w historii europejskiej piłki poznamy triumfatora nowych rozgrywek, jakim jest Liga Konferencji Europy. Do decydującego spotkania dotarły AS Roma i Feyenoord Rotterdam, które ostatnie sukcesy w europejskich notowały lata temu. Dla obu zespołów może być to historyczny moment. Roma - Feyenoord TV GDZIE OGLĄDAĆ? Roma - Feyenoord LIVE ONLINE TRANSMISJA.

AS Roma - Feyenoord TV NA ŻYWO TRANSMISJA. AS Roma - Feyenoord 25.05.2022 GDZIE OGLĄDAĆ?

UEFA parę lat temu postanowiła, że w europejskich pucharach wciąż jest miejsce na nowe rozgrywki i do życia powołana została Liga Konferencji Europy. Pomysł został przyjęty nieco sceptycznie, bo w tych rozgrywkach miały uczestniczyć zespoły z trzeciego, a nawet czwartego szeregu. Szybko okazało się jednak, że niektóre zespoły postawiły sobie za cel zwycięstwo w LKE i potrafiły zbudować niezwykła atmosferę wokół meczów w tych rozgrywkach. Doskonałym przykładem na to jest AS Roma. Rzymianie nie zdobyli żadnego ważnego trofeum w Europie, nie wliczając Pucharu Miast Targowych, który ma się nijak do Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy. Dla Giallorossich może być to więc historyczny wieczór. Roma na jakikolwiek triumf w rozgrywkach czeka od 2008 roku, kiedy to wywalczyła Puchar Włoch. Mecz w Tiranie ważny jest również dla Jose Mourinho. Portugalczyk może być pierwszym trenerem w historii, który wygra Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy właśnie.

Roma - Feyenoord NA KTÓRYM KANALE DZISIAJ? Roma - Feyenoord LIVE ONLINE w INTERNECIE

Ale również i holenderski zespół chce o sobie przypomnieć w Europie. Feyenoord ma większe zdobycze na Starym Kontynencie niż Roma, bo w 2002 roku zespól ten triumfował w Pucharze UEFA, dzisiejszej Lidze Europy. Minimalnym faworytem rywalizacji w stolicy Albanii wydaje się być klub z Półwyspu Apenińskiego, ale różnice są naprawdę minimalne.

Mecz AS Roma - Feyenoord Rotterdam odbędzie się w środę 25 maja. TRANSMISJA ze spotkania Roma - Feyenoord dostępny będzie jedynie na płatnej platformie Viaplay.pl. Początek finału Ligi Konferencji Europy zaplanowano na godzinę 21:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze