QUIZ o Legii Warszawa: Żyleta

i

Autor: Cyfrasport QUIZ o Legii Warszawa: "Żyleta"

Może być groźnie

Aston Villa - Legia. Szykuje się wielki skandal, kibice Legii mogą nie wejść na stadion!

2023-11-30 17:46

Wciąż nie wiadomo, czy kibice Legii będą mogli wejść na mecz Aston Villa – Legia w Lidze Konferencji Europy. Choć na początku angielski klub zobowiązał się do przekazania legionistom 1700 biletów, to potem tę liczbę zmniejszano. Jak się dowiedzieliśmy, Aston Villa i władze Birmingham są nieugięte, jeśli podtrzymają swoje stanowisko, będziemy mieć kolejny ogromny skandal.

Aston Villa - Legia. Kibice Legii mogą nie wejść na stadion

W momencie, kiedy wielu fanów kupiło już loty i zapłaciło za hotele, Aston Villa nagle zmniejszyła pulę dla Polaków. Najpierw miało to być 990, a potem jeszcze odjęła 100. Tym to dziwniejsze, że przecież fani z Anglii przylecieli do Warszawy (około 2000) i wszyscy weszli na stadion.

Kibice Legii bardzo licznie pojawili się w Birmingham, licząc na to, że jednak uda się wejść na stadion. Władze Legii od samego przyjazdu do Anglii pertraktowały z miejscowymi, ale ci byli nieugięci. Jeśli w ostatnich chwilach przed meczem nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, mecz odbędzie się bez kibiców Legii na trybunach. Łatwo się domyślić, że fani Legii zachowają się solidarnie i na stadion wówczas nie wejdzie żaden z nich.

Częstochowski dżoker pełen wiary w swą dobrą passę. „Wszystko jest w naszych nogach”

WIOSŁOWAŁEM Z PIŁKARZAMI LEGII W SZCZYTNYM CELU! BYŁY CIĘŻARY I LITRY POTU

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Najnowsze