FASZYSTOWSKI SKANDAL przed meczem Ligi Europy! Znowu TO zrobili [WIDEO]

2019-10-24 19:28 MD
Kibice Lazio przed meczem w Glasgow
Autor: Twitter Kibice Lazio przed meczem w Glasgow

Kibice rzymskiego Lazio są znani nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie z bardzo ponurego powodu. Nigdy nie ukrywali swojej fascynacji faszyzmem i niejednokrotnie demonstrowali to przy okazji piłkarskich wydarzeń. Kolejny dowód takiego podejścia dali w Glasgow, gdzie w czwartkowy wieczór ich drużyna zmierzy się z Celtikiem w ramach fazy grupowej Ligi Europy.

Fani rzymskiej ekipy od dawna są kojarzeni z gestami, które są potępianie przez całą społeczność międzynarodową. Sympatycy "Orłów" nigdy nie ukrywali swej fascynacji faszyzmem i regularnie możemy dowiadywać się o kolejnych ekscesach z ich udziałem na tym właśnie podłożu. Podobnie było w czwartkowy wieczór w Glasgow, gdzie Biancocelesti powalczą w Lidze Europy z Celtikiem.

Nagrany został przemarsz rzymskich fanów w największym szkockim mieście, na którym wyraźnie widać, jak wykonują faszystowski gest pozdrowienia - salut rzymski.

Pozostaje mieć nadzieję, że do podobnych sytuacji nie dojdzie już na stadionie i wszyscy skupią się tam wyłącznie na piłkarskich emocjach...