Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

losowanie 1/8 finału LKE

Kiedy losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy losowanie rywala Lecha Poznań kiedy DATA, GODZINA losowanie Ligi Konferencji Europy o której godzinie?

2023-02-23 23:17

Kiedy losowanie 1/8 finału Liga Konferencja Europu kiedy losowanie rywala Lecha Poznań DATA, GODZINA losowania Ligi Konferencji Europy o której godzinie? Po meczu w Poznaniu, Lech Poznań mógł cieszyć się nie tylko z pokonania Bodo/Glimt w dwumeczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy, ale także z awansu do kolejnej rundy. Teraz mistrzowie Polski mogą z niecierpliwością wyczekiwać informacji, na kogo trafią w dalszej fazie turnieju. Sprawdźcie, o której godzinie losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy DATA, GODZINA kiedy losowanie rywala Lecha Poznań LKE losowanie 1/8 finału KIEDY GODZINA DATA.

Piłkarze Lecha Poznań sprawili sobie oraz swoim kibicom niesamowity prezent wygrywając z Bodo/Glimt. Co prawda mistrzowie Polski byli w stanie strzelić zaledwie jednego gola w dwumeczu, którego autorem był Ishak w 63. minucie spotkania przy Bułgarskiej w Poznaniu, jednak tyle wystarczyło, aby wyeliminować ekipę z Norwegii i zameldować się w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Po radości, która przyszła wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego, zawodnicy "Kolejorza", kibice oraz sztab szkoleniowy już mogli zastanawiać się, na kogo Lech Poznań trafi w kolejnej rundzie fazy play-off LKE. Tego dowiemy się już za kilkanaście godzin, podczas losowania 1/8 finału Ligi Konferencji Europy.

O której godzinie losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy DATA, GODZINA kiedy losowanie rywala Lecha Poznań LKE losowanie 1/8 finału KIEDY GODZINA DATA

Losowanie kolejnej fazy zarówno Ligi Europy, jak i Ligi Konferencji Europy zaplanowano na piątek 24 lutego. Kolejnego rywala Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy poznamy w losowaniu, które rozpocznie się o godzinie 13:00. RELACJA NA ŻYWO z losowanie kolejnej fazy Ligi Konferencji Europy prowadzone będzie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Sonda
Czy Lech awansuje do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze