Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

losowanie 1/8 finału LKE

Kiedy losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy losowanie rywala Lecha Poznań kiedy DATA, GODZINA losowanie Ligi Konferencji Europy o której godzinie?

2023-02-23 23:17

Kiedy losowanie 1/8 finału Liga Konferencja Europu kiedy losowanie rywala Lecha Poznań DATA, GODZINA losowania Ligi Konferencji Europy o której godzinie? Po meczu w Poznaniu, Lech Poznań mógł cieszyć się nie tylko z pokonania Bodo/Glimt w dwumeczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy, ale także z awansu do kolejnej rundy. Teraz mistrzowie Polski mogą z niecierpliwością wyczekiwać informacji, na kogo trafią w dalszej fazie turnieju. Sprawdźcie, o której godzinie losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy DATA, GODZINA kiedy losowanie rywala Lecha Poznań LKE losowanie 1/8 finału KIEDY GODZINA DATA.

Piłkarze Lecha Poznań sprawili sobie oraz swoim kibicom niesamowity prezent wygrywając z Bodo/Glimt. Co prawda mistrzowie Polski byli w stanie strzelić zaledwie jednego gola w dwumeczu, którego autorem był Ishak w 63. minucie spotkania przy Bułgarskiej w Poznaniu, jednak tyle wystarczyło, aby wyeliminować ekipę z Norwegii i zameldować się w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Po radości, która przyszła wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego, zawodnicy "Kolejorza", kibice oraz sztab szkoleniowy już mogli zastanawiać się, na kogo Lech Poznań trafi w kolejnej rundzie fazy play-off LKE. Tego dowiemy się już za kilkanaście godzin, podczas losowania 1/8 finału Ligi Konferencji Europy.

O której godzinie losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy DATA, GODZINA kiedy losowanie rywala Lecha Poznań LKE losowanie 1/8 finału KIEDY GODZINA DATA

Losowanie kolejnej fazy zarówno Ligi Europy, jak i Ligi Konferencji Europy zaplanowano na piątek 24 lutego. Kolejnego rywala Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy poznamy w losowaniu, które rozpocznie się o godzinie 13:00. RELACJA NA ŻYWO z losowanie kolejnej fazy Ligi Konferencji Europy prowadzone będzie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Sonda
Czy Lech awansuje do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy?
Najnowsze