Szachtar Donieck

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Szachtar Donieck

Sprzedaż trwa

Kolejny mecz Ligi Europy w Warszawie. Wiemy, ile kosztują bilety na Szachtar - Feyenoord. Sprzedaż wciąż trwa

Już w czwartek, 9 marca kolejny mecz europejskich pucharów na stadionie Legii Warszawa. W 1/8 finału Ligi Europy Szachtar Donieck zmierzy się z Feyenoordem Rotterdam. W sprzedaży wciąż są bilety na to spotkanie. Ile trzeba za nie zapłacić? Okazja na zobaczenie piłki na wysokim europejskim poziomie nie należy do najdroższych.

9 marca w Warszawie odbędzie się pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Europy Szachtar – Feyenoord. Drużyny zagrają na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego. Początek gry o godzinie 21:00 czasu lokalnego. Sprzedaż biletów wystartowała 25 lutego, ale wciąż można dostać wejsćiówki w niezłej cenie. Ci, którzy wcześniej kupowali bilety na spotkanie "Górników", mogą liczyć także na zniżkę.

Specjalny rabat w wysokości 20% będzie obowiązywał dla posiadaczy karnetów Legii Warszawa oraz kibiców, którzy kupowali bilety na mecze Górników w Lidze Europy w tym sezonie (jeden kibic może kupić do 4 biletów na swoje konto).

Ile kosztują bilety na mecz Szachtar - Feyenoord?

Bilety na spotkanie Szachtar - Feyenoord wciąż są dostępne. Najtańsze bilety czwartej kategorii kosztują 50 zł. Standard 3 to koszt 75 złotych, a bilety za drugą kategorię to koszt 100 zł. Najdroższe bilety, które nie są VIP-ami, kosztują 150 zł. Bilety są dostępne na stronie tickets.shakhtar.com.

Szachtar oferuje także zniżki dla dzieci, studentów czy emerytów.

  • 50% – dla dzieci w wieku 5–12 lat (wszystkie kategorie Public i VIP);
  • 20% – dla dzieci w wieku 13–18 lat (wszystkie kategorie Public i VIP);
  • 20% - dla studentów (aby otrzymać zniżkę, należy wysłać legitymację studencką na adres support@shakhtar.com);
  • 20% – dla emerytów oraz osób powyżej 65 roku życia.
Sonda
Chodzisz na mecze Szachtara Donieck w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze