LE: Memy po meczu Ajax - Legia. Michał Żyro wyśmiany

2015-02-20 14:20

Internauci nie mieli litości dla piłkarzy mistrza Polski po pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Ajaksem Amsterdam 0:1 po bramce Arkadiusza Milika. W drugiej połowie piłkarze Henninga Berga mogli jednak doprowadzić przynajmniej do remisu. Sam Michał Żyro zmarnował kilka wymarzonych okazji do zdobycia gola. To właśnie 22-latka kibice wyśmiali najbardziej.

Michał Żyro kilka razy stał przed szansą na pokonanie Jaspera Cillessena. Za każdym razem golkiper Ajaksu i reprezentacji Holandii był jednak lepszy od zawodnika Legii Warszawa lub korzystał z jego strzeleckiej indolencji.

Miroslav Radović rozczarowany: Ciężko ogląda się mecze z trybun

Gdyby ofensywni gracze mistrza Polski byli w nieco lepszej dyspozycji, to Legia w Amsterdamie na pewno by nie przegrała. Szczególnie w drugiej połowie była zespołem lepszym i zdawała się zasługiwać przynajmniej na remis. Jednak to Ajax wykorzystał swoją sytuację i odniósł bardzo ważne zwycięstwo.

Rewanż w Warszawie odbędzie się w czwartek 26 lutego o godzinie 19:00. Niestety, mistrza Polski nie będą mogli z trybun wspierać kibice. To efekt kary nałożonej przez klub za rasistowskie ekscesy w trakcie wyjazdowej potyczki z Lokeren. Wszystkich zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Legia - Ajax na portalu Gwizdek24.pl!

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!