Lech Poznań - Belenenses

Autor: CYFRA SPORT Lech Poznań - Belenenses

Lech Poznań - Belenenses 0:0. Mecz pełen niewykorzystanych szans

2015-09-18 1:06

Lech Poznań - Belenenses 0:0 w grupowym meczu Ligi Europy. "Kolejorz" liczył na przełamanie fatalnej passy i złapanie formy na ligę, ale zabrakło skuteczności. Podopieczni Macieja Skorży marnowali sytuację za sytuacją, podobnie jak goście z Portugalii. Obie drużyny mogły wygrać spotkanie przy Bułgarskiej, więc bezbramkowy remis jest chyba sprawiedliwym rezultatem.

Lech Poznań - Belenenses: wynik 0:0

Pierwsza połowa meczu Lech Poznań - Belenenses totalnie rozczarowała. Wyraźnie było widać, że obie drużyny zawodzą w swoich ligach, a ich forma jest daleka od optymalnej. Lech grał bez pomysłu i bez napastnika. Każde dobre dośrodkowanie w pole karne było bez znaczenia, bowiem żaden z piłkarzy Macieja Skorży nie czekał w polu karnym.

Lech Poznań - Belenenses NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

Wiele ciekawego działo się za to w drugiej połowie. Goście obijali słupki i poprzeczki, a gospodarze razili nieskutecznością. Formella nie potrafił pokonać golkipera rywali z najbliższej odległości, a reszta piłkarzy Lecha strzelała obok bramki.

Lech Poznań - Belenenses 0:0

Lech: Burić - Ceesay, Kamiński, Arajuuri, Kadar - Trałka (46. Linetty), Dudka, Formella, Kownacki (60. Hamalainen), Lovrencsics (68. Pawłowski) - Thomalla

Belenenses: Ventura – Geraldes, Goncalo Brandao, Tonel, Amorim – Leal, Pinto, Sousa, C. Martins (89. Gomes), Rosa – Sturgeon (63. Kuca)

Żółte kartki: Dudka, Ceesay, Kadar - Amorim