Legia – Aston Villa TRANSMISJA TV Legia – Aston Villa STREAM LIVE ONLINE Legia Warszawa – Aston Villa Gdzie oglądać?

i

Autor: Cyfrasport Legia – Aston Villa TRANSMISJA TV Legia – Aston Villa STREAM LIVE ONLINE Legia Warszawa – Aston Villa Gdzie oglądać?

Liga Konferencji

Legia – Aston Villa TRANSMISJA TV Legia – Aston Villa STREAM LIVE ONLINE Legia Warszawa – Aston Villa Gdzie oglądać? Legia – Aston Villa dzisiaj 21.09 Transmisja NA ŻYWO

2023-09-21 14:26

Legia – Aston Villa TRANSMISJA TV Legia – Aston Villa STREAM LIVE ONLINE Legia Warszawa – Aston Villa Gdzie oglądać? Legia – Aston Villa dzisiaj 21.09 Transmisja NA ŻYWO. Mecz Legii dzisiaj 21.09 O KTÓREJ? Legia Warszawa rozpoczyna rywalizację w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy od meczu z Aston Villą. Angielska drużyna to niezwykle groźny przeciwnik i warszawiacy są tutaj skazywani na porażkę, ale Legia już nie raz w historii pokazywała, że potrafi zaskoczyć mocniejszych od siebie. Jak będzie dzisiaj? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Legii z Aston Villą. Liga Konferencji Legia – Aston Villa TRANSMISJA ONLINE. Legia Warszawa – Aston Villa dzisiaj 21.09 O KTÓREJ GODZINIE?

Legia – Aston Villa TRANSMISJA TV Legia – Aston Villa STREAM LIVE ONLINE

Legia Warszawa ma za sobą kilka szalonych meczów w tegorocznych eliminacjach europejskich pucharów, ale ostatecznie awansowała do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy i razem z Rakowem Częstochowa będzie reprezentowała naszą ligę na arenie międzynarodowej. Warszawski klub nie miał jednak przyjemnego losowania, bowiem trafił do bardzo trudnej grupy z Aston Villą, AZ Alkmaar i Zrinjski Mostar. I już w pierwszym meczu będzie musiała zmierzyć się z ekipą z Premier League, w której występuje m.in. reprezentant Polski Matty Cash.

Legia Warszawa – Aston Villa GODZINA. Legia – Aston Villa dzisiaj 21.09 Transmisja NA ŻYWO

Legia Warszawa w poprzednich latach nie raz potrafiła zaskakiwać lepsze od siebie zespoły, ale z pewnością starcie to będzie dużym wyzwaniem dla legionistów. Z pewnością podopieczni Kosty Runjaicia będą chcieli sprawić niespodziankę a pomóc im w tym mogą trybuny, które z pewnością będą wypełnione dziś do ostatniego miejsca.

Mecz Legia Warszawa – Aston Villa w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji odbędzie się w czwartek, 21 września. Start meczu zaplanowano na godzinę 18:45. TRANSMISJA TV dostępna będzie na kanale TVP Sport. STREAM ONLINE na płatnej platformie Viaplay oraz za darmo na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo z meczu Legia – Aston Villa na sport.se.pl, zapraszamy!

Paweł Wszołek o Legii i reprezentacji Polski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze