Michał Żyro, Legia Warszawa

Autor: Fotomontaż SE

Legia Warszawa - FK Kukesi NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE [OGLĄDAJ LIVE]

2015-08-06 19:37

Legia Warszawa - FK Kukesi transmisja w telewizji, STREAM za darmo w Internecie. Obejrzyj NA ŻYWO za darmo. W rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Europejskiej wicemistrz Polski zagra z albańskim Kukesi. W pierwszym spotkaniu gracze Henninga Berga prowadzili 2:1, lecz spotkanie zostało przerwane w 52. minucie, kiedy to Ondrej Duda został trafiony kamieniem przez miejscowego kibola. Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Legia - Sarajewo? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Legia Warszawa - FK Kukesi to rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji Ligi Europejskiej. W pierwszym spotkaniu wicemistrzowie Polski prowadzili z Albańczykami 2:1, lecz w 52. minucie sędzia przerwał mecz. W momencie, kiedy legioniści cieszyli się ze strzelonej bramki przez Jakuba Rzeźniczaka, Ondrej Duda został trafiony kamieniem w głowę przez miejscowego kibola.

Zobacz: Legia dostała walkowera. Rewanż z Kukesi odbędzie się!

Po tym skanadlicznym zajściu zastanawiano się, jaka kara zostanie nałożona na Kukesi. Albańczykom groziło nawet wykluczenie z europejskich pucharów, co sprawiało, że pod znakiem zapytania stanął rewanż w czwartek. We wtorek UEFA zdecydowała o zweryfikowaniu pierwszego meczu jako walkower dla Legii, 70 tys. euro kary dla Kukesi i dwa mecze u siebie bez udziału publiczności. Jednak co najważniejsze, w czwartkowy wieczór zawodnicy obydwu drużyn wybiegną na boisko.

Legia Warszawa - FK Kukesi: Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Mecz Legia Warszawa - FK Kukesi rozpocznie się w czwartek 6 sierpnia o godz. 21:00. Transmisja na antenie TVP2 HD i TVP Sport HD oraz na stronie sport.tvp.pl. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z tego spotkania.