Liga Europejska. Jagiellonia Białystok - Aris Saloniki: wynik 1:2. Historyczny debiut Jagielloni

2010-07-30 0:46

W swoim debiucie w europejskich pucharach Jagiellonia Białystok przegrała u siebie z Arisem Saloniki 1:2. Zdobywcy Pucharu Polski zaprezentowali się całkiem nieźle długimi fragmentami nawiązując równą grę z faworyzowanymi Grekami.

Mecz zaczął się fatalnie. W 3 minucie Igor Lewczuk faulował jednego z rywali, a rzut karny wykorzystał Antonio Calvo.

Cztery minuty później Calvo ponownie wpisał się na listę strzelów. Wykończył  dobre dośrodkowanie partnera i było już 0:2. Jagiellonia odpowiedziała jedną bramką, którą w 23 minucie strzelił Rafał Grzyb.

Mimo kilku sytuacji na wyrównanie, Jagiellonii nie udało się zmienić wyniku już do końca.