Losowanie Ligi Europy: Legia ma autostradę do IV rundy LE. Tego nie da się zepsuć

2020-09-01 14:18 MaSz
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

Piłkarze Legii zawiedli w eliminacjach Ligi Mistrzów. Warszawski zespół odpadł na wczesnym etapie, bo zakończył rozgrywki na II rundzie. Teraz mistrzowie Polski poznali rywala na drodze do fazy grupowej Ligi Europy. Trzeba przyznać, że stołeczny klub miał dużo szczęścia w losowaniu. Tego nie można zaprzepaścić!

Legia zmagania w Lidze Europy rozpoczyna od III rundy. Los był wyjątkowy łaskawy dla warszawskiej ekipy. Można powiedzieć, że drużyna trenera Aleksadara Vukovicia ma autostradę do kolejnej fazy. Wstydem będzie zaprzepaścić taką szansę. Legia będzie rywalizowała bowiem ze zwycięzcą meczu Sileks Kratovo - Drita Gnjilane. Spotkanie odbędzie się 24 września w Warszawie. Sileks to wicemistrz Macedonii, a Drita mistrz Kosowa.

Duszan Kuciak dla "Super Expressu" o powołaniu do kadry. Wzruszające słowa [WYWIAD]

Lech Poznań w II rundzie będzie rywalizował z Hammarby (17 września). W przypadku awansu wicemistrzowie Polski trafią na triumfatora pary OFI Kreta (Grecja) - Apollon Limassol (Cypr). Trudne wyzwanie przed Piastem Gliwice. Najpierw walka u siebie w II rundzie z TSV Hartberg (Austria). Kolejną przeszkodą będzie lepszy z duetu: IFK Goeteborg (Szwecja) - FC Kopenhaga (Dania). Spotkania II rundy zaplanowano na 17 września, a III rundy na 24 września.

Co z przyszłością Valencii? Czy transfer do Legii jest wciąż możliwy? Lech chce oddać Muhara

Najnowsze