Najlepsze memy

Memy po meczu Fiorentina - Lech. Cud we Florencji był blisko! Niesamowita historia

2023-04-20 20:42

Fiorentina - Lech MEMY. Nikt nie zakładał takiego scenariusza. Mecz Fiorentina - Lech dostarczył kibicom ogromnych emocji. Mistrzowie Polski strzelali bramki gospodarzom, doprowadzając do stanu 3:0, który dawał im prawo walki w dogrywce. Niestety, w samej końcówce Fiorentina strzeliła dwie bramki, które pozbawiły złudzeń zawodnikom "Kolejorza". Zobacz najlepsze memy po meczu Fiorentina - Lech.

Lech Poznań stoczył niesamowity bój z Fiorentiną. W ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy ekipa "Kolejorza" walczyła jak lwy z Włochami z Florencji. Jeszcze kilkanaście minut przed końcem spotkania trzymali wynik, który dawał im dogrywkę. Niestety, w samej końcówce Fiorentina strzeliła gole na 3:1 i 3:2, grzebiąc marzenia drużyny Johna van den Broma. Mistrzowie Polski dali z siebie wszystko, a internauci mogli jedynie zachwycać się grą "Kolejorza", który zaprezentował się nawet lepiej niż w niedzielnym meczu z Legią Warszawa przy Łazienkowskiej.

Memy po meczu Fiorentina - Lech nie mogły być prześmiewcze, a doceniały piękną walkę "Kolejorza". Zobacz zdjęcia w galerii poniżej. Z pewnością nie raz się uśmiechniesz. Lechu, dziękujemy za walkę!