Pogoń Szczecin - KR Rejkiawik TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Europy Pogoń - Rejkiawik LIVE ONLINE. Mecz Pogoń - Rejkiawik GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 07.07? Na którym kanale eliminacje LKE Pogoń - Rejkiawik?

i

Autor: Cyfrasport Pogoń Szczecin - KR Rejkiawik TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Europy Pogoń - Rejkiawik LIVE ONLINE. Mecz Pogoń - Rejkiawik GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 07.07? Na którym kanale eliminacje LKE Pogoń - Rejkiawik?

Pogoń Szczecin - KR Rejkiawik TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Europy Pogoń - Rejkiawik LIVE ONLINE. Mecz Pogoń - Rejkiawik GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 07.07? Na którym kanale eliminacje LKE Pogoń - Rejkiawik?

2022-07-07 12:49

Pogoń Szczecin - KR Rejkiawik TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Europy Pogoń - Rejkiawik LIVE ONLINE. Mecz Pogoń - Rejkiawik GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 07.07? Na którym kanale eliminacje LKE Pogoń - Rejkiawik? Polskie kluby rozpoczynają walkę w europejskich pucharach! Już na początku lipca do eliminacji Ligi Konferencji Europy przystąpią Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk. W czwartek, 7 lipca, jako pierwsi na boisku pojawią się Portowcy. W poniższym artykule dowiesz się, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin - KR Rejkiawik. Na którym kanale eliminacje LKE Pogoń - Rejkiawik? Liga Konferencji Europy Pogoń - Rejkiawik LIVE ONLINE

Pogoń Szczecin - KR Rejkiawik TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Na którym kanale eliminacje LKE Pogoń - Rejkiawik?

Piłkarze czołowych klubów korzystają jeszcze z urlopów po poprzednim sezonie, ale polskie drużyny rozpoczynają już walkę w Europie. Rywalizacja w eliminacjach do europejskich pucharów rozpoczęła się udanie dla polskich kibiców. We wtorek Lech Poznań pokonał u siebie Karabach Agdam 1:0 i przed rewanżem jest bliżej awansu do II rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Z kolei dwa dni później do rywalizacji przystąpią kolejni polscy pucharowicze. W walce o Ligę Konferencji Europy już w I rundzie zaangażowane będą Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk. Portowcy zajęli 3. miejsce w poprzednim sezonie Ekstraklasy i po raz drugi z rzędu zagrają w Europie. Poprzednia przygoda zakończyła się już na pierwszym dwumeczu z NK Osijek. Szczecinianie odpadli wówczas w II rundzie, ale w tym roku rozpoczną kwalifikacje jeszcze wcześniej.

Szwedzki szkoleniowiec dokręca śrubę piłkarzom Pogoni. Na takiej intensywności do tej pory nie pracowali

Liga Konferencji Europy Pogoń - Rejkiawik LIVE ONLINE. Mecz Pogoń - Rejkiawik GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 07.07?

Rywalem Pogoni w I rundzie el. LKE będzie islandzki KR Rejkiawik. Islandczycy zajęli 3. miejsce w sezonie 2021 tamtejszej ligi, rozgrywanej systemem wiosna - jesień. Zdecydowanym faworytem dwumeczu są Portowcy, którzy pierwszy mecz rozegrają na własnym stadionie. Zwykło się mówić, że puchary rządzą się swoimi prawami, dlatego wysoka zaliczka przed rewanżem z pewnością by się przydała. Wówczas wyjazd na Islandię byłby dużo spokojniejszy. Już przed pierwszym meczem z KR Rejkiawik nadeszła pozytywna wiadomość - Kamil Grosicki przedłużył kontrakt z Pogonią o kolejne dwa lata! "Grosik" ma być jednym z filarów szczecińskiej drużyny.

Trener Pogoni przestrzega przed meczem w Lidze Konferencji Europy. Zwraca uwagę na mentalność Islandczyków. "Nic nie oddadzą na boisku za darmo"

Mecz Pogoń Szczecin - KR Rejkiawik odbędzie się w czwartek, 7 lipca, o godzinie 18:00. TRANSMISJA meczu I rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy w TV na kanale TVP Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny na stronie sport.tvp.pl. Z kolei darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy!

Tomaszewski GRZMI po spadku Wisły: Mam jedno pytanie do Błaszczykowskiego...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze