Tysiące zobaczyły GOŁĄ PUPĘ piłkarza! Wszystko transmitowane było na żywo [ZDJĘCIE]

2021-01-05 11:09 mso
Tysiące zobaczyły GOŁĄ PUPĘ piłkarza! Wszystko transmitowane było na żywo
Autor: Twitter ZRZUT EKRANU Tysiące zobaczyły GOŁĄ PUPĘ piłkarza! Wszystko transmitowane było na żywo

Czasem podczas transmisji na żywo potrafi dojść do zupełnie niespodziewanych scen. Zwłaszcza, gdy cały plan torpeduje ulewa, zmuszająca piłkarzy do powrotu do szatni. Kibice czekający na wznowienie meczu Benfiki Lizbona z Santa Clara zobaczyli coś, czego nie mogli się spodziewać. Nagle dziesiątki tysięcy fanów oglądały... gołe pośladki jednego z piłkarzy.

Nikt nie mógł się tego spodziewać! Mecz Benfiki Lizbona z Santa Clara został przerwany po zaledwie sześciu minutach z powodu ogromnej ulewy, która nawiedziła stadion. Piłkarze cali mokrzy opuścili boisko z powodu niemożliwości kontynuowania meczu. Murawa zamieniła się w błoto i pobojowisko! Sędziowie musieli podjąć decyzję o przerwaniu spotkania.

Drżą ze strachu o Roberta Lewandowskiego! Martwią się o jego zdrowie

Robert Lewandowski i jego KOSMICZNE liczby 2020 roku. Jeszcze człowiek czy już MASZYNA? | Futbologia

Zawodnicy klubu z Lizbony przez przypadek zapomnieli zamknąć drzwi od szatni. Wtedy stało się coś zaskakującego. Kamera skupiła swoją uwagę na wydarzeniach w środku. Nagle tysiące kibiców oglądały gołe pośladki jednego z piłkarzy klubów portugalskiej ekstraklasy. Zagraniczne media nie były w stanie namierzyć posiadacza tej pupy. Nie było widać twarzy zawodnika.

Trener Benfiki był jednak wściekły z powodu zaistniałej sytuacji. Mecz został dokończony w poniedziałek. Ekipa z Lizbony zremisowała 1:1 z Santa Clara. Bramkę dla stołecznego zespołu zdobył Darwin Nunez. Do remisu doprowadził Fabio Rafael Rodrigues Cardoso.