Villarreal - Manchester United TRANSMISJA NA ŻYWO TV. Finał Ligi Europy: Villarreal - Manchester United dzisiaj 26.05 STREAM LIVE ONLINE. Mecz Villarreal - Manchester United GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: AP Villarreal - Manchester United TRANSMISJA NA ŻYWO TV. Finał Ligi Europy: Villarreal - Manchester United dzisiaj 26.05 STREAM LIVE ONLINE. Mecz Villarreal - Manchester United GDZIE OGLĄDAĆ?

Villarreal – Manchester United. Piłkarze United wykonali znany gest. O klęknięciu od razu zrobiło się głośno

2021-05-26 21:20

W Gdańsku odbywa się finał Ligi Europy Villarreal – Manchester United. Wielu kibiców czekało na to, jak będzie wyglądać prezentacja zespołów i czy przed pierwszym gwizdkiem któraś z drużyn wykona gest przyklęknięcia. Jak się okazało i jak można się było spodziewać, zrobili to goście z Anglii, to dla nich nic nowego. Piłkarze United wykonali znany gest, ale ich rywale z Hiszpanii pozostali neutralni. W sieci od razu pojawiły się komentarze.

Przypomnijmy, że w marcu było głośno o podobnej sytuacji przed meczem Polaków z Anglikami. Zastanawiano się czy nasi piłkarze uklękną na murawie przed meczem z Anglią, aby wyrazić swoje wsparcie dla akcji "Black Lives Matter". Ostatecznie tak się nie stało, jednak Biało-Czerwoni innym, wymownym gestem pokazali, że nie zgadzają się z wszelkimi przejawami dyskryminacji. Wtedy wskazali na napis „Respect” na koszulkach i to też miało swoją wagę.

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie

W Gdańsku kibice wychwycili, że gracze Man Utd przyklęknęli, podczas gdy ich przeciwnicy nie. I internauci podzielili się komentarzami w sieci.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze