Bayern - Arsenal. Świetny mecz Fabiańskiego, Polak obronił rzut karny!

2014-03-11 23:49

Bayern zremisował z Arsenalem 1:1 w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Świetne zawody rozegrał Łukasz Fabiański, który w końcówce meczu obronił rzut karny.

Polak bardzo dobrze prezentował się przez pierwszą część spotkania. Skapitulował dopiero w 55. minucie, kiedy to bramkę strzelił Bastian Schweinsteiger. Kilka chwil później do wyrównania doprowadził jednak Lukas Podolski.

W 90. minucie szansę na zwycięstwo miał Bayern, jednak Thomas Muller zmarnował rzut karny. Niemiecki zawodnik strzelił w środek bramki, gdzie z kolei świetną interwencją popisal się Łukasz Fabiański.

Warto zaznaczyć, że była to trzecia przestrzelona jedenastka w dwumeczu Bayern - Arsenal. W pierwszym spotkaniu na Emirates Stadium rzutów karnych nie wykorzystali Mesut Ozil i David Alaba.