"Diabły" zatrzymane! (video+galeria!)

2009-04-08 11:24

Manchester United niespodziewanie zremisował na Old Trafford z FC Porto 2:2. Przed rewanżem w Portugalii to nie podopieczni sir Alexa Fergusona znajdują się w dogodniejszej sytuacji, ale Smoki ze Stadio El Dragao.

Bohater meczu: Mariano (Porto)

Pojawił się na placu gry w 80 minucie meczu i zaledwie dziewięć minut później zdobył bramkę, która dała Porto cenny remis z dużo wyżej notowanym Manchesterem United.

Manchester United - FC Porto 2:2 (1:1)
0:1 Cristian Rodriguez 4. min
1:1 Rooney 15. min
2:1 Tevez 85. min
2:2 Mariano 89. min

Manchester United: Van der Sar, O'Shea, Evans (72. Neville), Vidić, Evra, Fletcher, Carrick, Scholes (72. Tevez), Ji Sung (58. Giggs), Ronaldo, Rooney.

FC Porto: Helton, Sapunaru, Rolando, Bruno Alves, Cissokho, Fernando, Raul Meireles (79. Tomas Costa (90. Andres Madrid)), Lucho Gonzalez, Cristian Rodriguez (80. Mariano), Hulk, Lisandro Lopez.