Autor: Jagiellonia Białystok

el. LigI Mistrzów UEFA

Jagiellonia gra dalej! Mistrzowie Polski ograli Poniewież, pewne zwycięstwo!

2024-07-31 20:28

Jagiellonia Białystok melduje się w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów! "Duma Podlasia" bez najmniejszych problemów ograła FK Poniewież 3:1! Bohaterem spotkania okazał się Pululu, który dwukrotnie wykorzystał rzut karny. To było wyjątkowo pewne zwycięstwo!

Jagiellonia Białystok - FK Poniewież 3:1

bramki: Pululu 12', 70', Beneta (s.) 84'- Gussias 88'

kartki: Dubra

Jagiellonia Białystok: Abramowicz, Sacek (Stojinovic 61'), Dieguez Grande, Skrzypczak, Moutinho (Lewicki 72'), Marczuk, Kubicki, Romanczuk (Nguiamba 61'), Hansen (Villar Miki 72'), Imaz (Nene 61'), Pululu

FK Poniewież: Cerniauskas, Mazan (Beneta 70'), Klimavicius, Dubra (Cacutalua 78'), Rasimavicius, Gorobsov, Cadjenovic, De Vega (Palacios-Martinez 62'), Dieng, Mbo (Gussias 71'), Valiulis (Sarpong 62')

Jagiellonia Białystok - FK Poniewież

I KONIEC! JAGIELLONIA MELDUJE SIĘ W KOLEJNEJ RUNDZIE LIGI MISTRZÓW, GDZIE ZAGRA PRZECIWKO BODO/GLIMT!

90+4'

PULULU! JESZCZE DOBRA AKCJA, ALE STRZAŁ W BOCZNĄ SIATKĘ!

90+2'

Jeszcze szansa dla gości, ale Abramowicz łapie strzał głową w ręce.

90'

4. minuty doliczonego czasu

85'

SAMOBÓJ! BENETA DOBIJA DOGRANIE DO WŁASNEJ BRAMKI! 3;0 DLA MISTRZÓW POLSKI!

88'

BRAMKA DLA GOŚCI! Gussias wykorzystuje dobrą akcje i mamy gola dla gości z Litwy.

84'

Kubicki szukał strzału, to byuła niezła okazja, ale Cernaiuskas dobrze broni!

82'

To mogła być groźna sytuacja gości, ale Abramowicz gasi dośrodkowanie na napastnika litewskiego zespołu.

81'

Piłkarze Poniewieża rozgrywali akcję, ale dobra reakcja piłkarzy Jagi psuje im zakusy.

75'

Była sytuacja dla gości, ale Abramowicz dobrze doskakuje do dośrodkowania!

72'

Dubra ukarany żółtą kartką

70'

PULULU! ZNÓW PEWNIE WYKONUJE KARNEGO!

69'

DRUGI RZUT KARNY DLA JAGIELLONII! SĘDZIA ANALIZOWAŁ VAR PO RZUCIE ROŻNYM I DOPATRZYŁ SIĘ RZUTU KARNEGO! BĘDZIE FANTASTYCZNA SYTUACJA NA PODWYŻSZENIE PROWADZNIE!

66'

Rożny dla Jagiellonii. Stojinovic szuka strzału, ale piłka po jego uderzeniu ląduje obok prawego słupka!

62'

Hansen! Kolejny strzał, ale daleko od prawego słupka!

61'

Zmiany. Schodzi Imaz, którego zmieni Nene. Boisko opuści także Romanczuk, którego zmieni Nguaiamba, a także Sacek, którego zamieni Stoijnović

59'

TU POWINNA BYĆ BRAMKA! HANSEN UDERZA Z CAŁEJ SIŁY I PIŁKA TYLKO LEDWO, CO LEDWO NAD POPRZECZKĄ!

56'

ALEŻ BYŁO BLISKO! IMAZ UDERZA Z CAŁEJ SIŁY, ALE BRAMKARZ ODBIJA! PIŁKA TRAFIA POD NOGI PULULU, KTÓRY PRZESTRZELIŁ!

56'

Mbo szukał sytuacji, ale fatalnie przestrzelił. Tu powinno być wyrównanie.

53'

DIEGUEZ! Dobre uderzenia, ale wysoko ponad poprzeczką!

52'

Dobra sytuacja dla piłkarzy Poniewieża! Mbo dosytał dobre dośrodkowanie i oddał niezły strzał głową. Bramkarz mistrzów Polski spokojnie jednak łapie piłkę!

49'

Jagiellonia miała swoją szansę z rzutu rożnego, ale nie udało się zamienić szansy na gola

46'

Zaczynamy drugą połowę!

Kończymy pierwszą połowę! Wracamy z relacją za 15 minut!

45+1'

ALEŻ TU BYŁA SZANSA! DIEGUEZ WCHODZI W POLE KARNE I GROŹNIE STRZELA, ALE BRAMKARZ GOŚCI CZUJNIE!

45'

Tylko minuta doliczona do połowy

42'

Rożny wybity przez piłkarzy Jagiellonii.

40'

Znowu Dieng! To był groźny strzał, który został zablkowany przez obrońcę! Dochodzą do głosu piłkarze z Litwy!

37'

Dieng miał świetną sytuację! Groźny strzał z krańca boiska!

36'

Moutinho stanowczo przeliczył swoje odległości. Strzał bezpośredni z tak dalekiego rzutu wolnego to wchodził swego czasu wyłącznie Davidowi Beckhamowi. Tu jednak do Anglika dużo brakuje...

32'

Brzydko zagrał Moutinho. Tu miał być czysty wślizg, ale nie wyszło i sędzia gwiżdże faul zawodnika Jagiellonii

28'

Moutinho zagrywa z rożnego, ale piłka wybijana

26'

BRAWO ABRAMOWICZ! PIŁKARZ GOŚCI, MBO UDERZYŁ PIĘKNIE Z WOLEJA, ALE BRAMKARZ JAGIELLONII OBRONIŁ!

25'

Hansen strzela bardzo dobrze, ale piłka po jego próbie odbija się od jednego z kolegów

21'

ZNOWU IMAZ! Hiszpan złożył się dobrze do strzału, ale został zatrzymany. Będzie rzut rożny!

20'

IMAZ! Legenda Jagi miała świetną sytuację, ale Hiszpan uderza tuż obok słupka wolejem!

18'

ALEŻ TU BYŁA SYTUACJA! ŚWIETNU STRZAŁ PULULU, ALE OBOK PRAWEGO SŁUPKA!

17'

Tu była dobra sytuacja dla Imaza. Hiszpan wychodził na dobrą akcję, ale spalony.

17'

Moutinho próbował z rzutu rożnego, ale jego dogranie nie było dokładne.

16'

Pululu zwija się z bólu! Ale śedzia nie odgwizduje przewinienia!

12'

PULULU PEWNIE WYKORZYSTUJE RZUT KARNY! MAMY PROWADZENIE!

11'

KARNY DLA MISTRZÓW POLSKI! MAZAN ZAGRAŁ ZA MOCNO PRZY PRÓBIE INTERWENCJI I ZARAZ BĘDZIE SZANSA NA OTWARCIE WYNIKU!

10'

PULULU! TU BYŁ NAPRAWDĘ GROŹNY STRZAŁ I BRAMKARZ LEDWO CO BRONI! ŚWIETNA AKCJA JAGIELLONII!

8'

Dobra próba z dystansu! Moutinho uderzał z całej siły i mało brakowało!

6'

Dośrodkowanie do Hansena. Zawodnik mistrzów Polski jednak nie wykorzystuje sytuacji.