Donny van de Beck, Ajax Amsterdam

Autor: AP Donny van de Beck, fetuje awans Ajaksu Amsterdam

Juventus - Ajax SKRÓT MECZU. Gole z meczu Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 1:2 [WIDEO]

2019-04-17 7:51

Zobacz skrót meczu Juventus Turyn - Ajax Amsterdam. Wszystkie gole z meczu Juventus - Ajax 16.04.2019. Piękny sen holenderskiego zespołu w Lidze Mistrzów trwa w najlepsze! Ajax wyeliminował kolejnego wielkiego faworyta i znalazł się w gronie czterech najlepszych zespołów tegorocznej edycji elitarnych rozgrywek! Zobaczcie wideo z meczu Juventus - Ajax Amsterdam.

Skrót meczu Juventus - Ajax Amsterdam [WIDEO]

Mecz Juventus Turyn - Ajax Amsterdam miał być dla gospodarzy kolejnym sprawdzianem. "Stara Dama" na papierze dysponuje znacznie mocniejszym składem niż Holendrzy i każdy inny rezultat niż wygrana Cristiano Ronaldo i spółki postrzegana byłaby w piłkarskim świecie jako sporego kalibru niespodzianka. Amsterdamczycy udowodnili jednak, że trzeba się z nimi liczyć. W 1/8 finału wygrali przecież na wyjeździe z Realem Madryt aż 4:1. Mimo tego, fani Juve nie dopuszczali możliwości odpadnięcia z Ligi Mistrzów na etapie ćwierćfinału. I to był błąd! Choć w 28. minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Cristiano Ronaldo, to nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź ze strony ambitnych przyjezdnych. Sześć minut po trafieniu Portugalczyka do remisu 1:1 doprowadził Donny van de Beek. Taki rezultat oznaczał dogrywkę. Ajax nieoczekiwanie przesądził o losach rywalizacji jeszcze w regulaminowym czasie gry. Po golu Matthijsa de Ligta drużyna z Eredivisie wywalczyła sensacyjny awans do półfinału elitarnych rozgrywek!

Gole z meczu Juve - Ajax:

Juventus Turyn - Ajax Amsterdam SKRÓT

Autor: IPLA Skrót meczu Juventus - Ajax Link: KLIKNIJ I ZOBACZ SKRÓT MECZU JUVENTUS TURYN - AJAX AMSTERDAM

Juventus - Ajax Amsterdam 1:2 (1:1)
Bramki: 28' Ronaldo - 34' van de Beek, 67' de Ligt

Żółte kartki: Can, Ronaldo

Juventus: Szczęsny - De Sciglio (64' Cancelo), Rugani, Bonucci, Alex Sandro - Emre Can, Pjanic, Matuidi - Bernardeschi (80' Bentancur), Ronaldo, Dybala (46' Kean)

Ajax: Onana - Mazraoui (11' Sinkgraven (82' Magallan)), De Ligt, Veltman, Blind - Schöne, Frenkie De Jong, Van de Beek - Neres, Ziyech (88' Huntelaar), Tadic