Philippe Coutinho, FC Barcelona

Autor: AP Philippe Coutinho po golu dla FC Barcelona

Liga Mistrzów: FC Barcelona - Manchester United 3:0 SKRÓT MECZU. Wszystkie gole [WIDEO]

2019-04-17 7:37

Skrót meczu FC Barcelona - Manchester United. Zobacz WIDEO z meczu Barcelona - United. To spotkanie miało być zdecydowanie bardziej emocjonujące. "Duma Katalonii" potwierdziła jednak, że nie bez kozery wymienia się ją jako głównego faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Gospodarze wygrali w rewanżu 3:0 i uzyskali pewny awans do najlepszej czwórki. Zobacz wszystkie gole z meczu Barcelona - Manchester United.

Skrót meczu FC Barcelona - Manchester United [WIDEO]

Mecz FC Barcelona - Manchester United zapowiadał się naprawdę ciekawie. W pierwszym spotkaniu na Old Trafford ekipa z Katalonii wygrała minimalnie 1:0. Co więcej, swój triumf w Anglii zawdzięczała Luke'owi Shawowi, który to strzelił samobójczego gola. U siebie "Czerwone Diabły" prezentowały ciekawy futbol, ale brakowało im skuteczności pod bramką rywali. Już na początku rewanżu Manchester próbował to zmienić i odważniej zaatakował. Ospała Barcelona mogła kilka razy nadziać się na groźne akcje zaczepne United. Gdy jednak faworyci się przebudzili, to przyjezdni w zasadzie przestali istnieć. Najpierw w 16. minucie na piękny rajd zdecydował się Lionel Messi. Po minięciu kilku przeciwników, uderzył tuż przy słupku bramki Manchesteru. Cztery minuty później błąd popełnił David De Gea. Bramkarz gości przepuścił piłkę pod ręką i po dwóch golach Argentyńczyka Barca miała bezpieczną przewagę. Kolejne trafienie już w drugiej połowie dorzucił Philippe Coutinho. W półfinale "Duma Katalonii" powalczy ze zwycięzcą dwumeczu FC Porto - Liverpool.

Gole z meczu Barcelona - United:

FC Barcelona - Manchester United SKRÓT

Autor: IPLA Skrót meczu Barcelona - United Link: KLIKNIJ I ZOBACZ SKRÓT MECZU FC Barcelona - Manchester United

FC Barcelona - Manchester United 3:0 (2:0); pierwszy mecz 1:0, awans FC Barcelona
Bramki: Lionel Messi 16, 20, Philippe Coutinho 61

Żółta kartka: Suarez

Barcelona: Ter Stegen - Sergi Roberto (71. Semedo), Pique, Lenglet, Alba - Busquets, Arthur (75. Vidal), Rakitić - Messi, Coutinho (81. Dembele), Suarez

United: De Gea - Jones, Lindelof, Smalling, Young - McTominay, Pogba, Fred - Lingard (80. Sanchez), Martial (65. Dalot), Rashford (75. Lukaku)