Leo Messi

Autor: AP PHOTO/MANU FERNANDEZ Leo Messi

Kibice PSG nie mieli litości dla Neymara i Messiego. Ostre zachowanie wobec gwiazd

2022-03-13 13:49

Nawet największe gwiazdy zaliczają wtopy, ale tak poważnych kompromitacji jak PSG nie ma wiele ekip. Paryżanie kolejny raz żegnają się z Ligą Mistrzów w kuriozalnych okolicznościach. Dream team z Parku Książąt odpadł w rywalizacji z Realem Madryt, choć już meldował się w kolejnej fazie Champions League. Podczas pierwszego domowego meczu od tego blamażu, kibice PSG nie mieli żadnej litości dla największych gwiazd.

Kibice PSG mają prawo być wściekli! Kolejny raz ich klub pożegnał się przedwcześnie z Ligą Mistrzów. Ekipa z Parku Książąt prowadziła z Realem Madryt już 2:0 w dwumeczu, ale dała sobie strzelić trzy bramki w kilkanaście minut. Hattricka zebrał Karim Benzema, eliminując rywali z marzeń o zdobyciu Pucharu Europy. Jedyny piłkarzem, do którego kibice mieli prawa nie mieć pretensji był Kylian Mbappe. I dało się to po nich odczuć podczas meczu z Bordeaux. Domowe spotkanie toczyło się od początku w niezbyt przyjemnej atmosferze dla goposdarzy.

PSG - Bordeaux: Gwiazdy wygwizdane

Jedynym piłkarzem, na którego kibice zareagowali pozytywnie podczas wyczytywania składów był właśnie Kylian Mbappep. Został przywitany na Parc des Princes gorącymi owacjami. Leo Messi i Neymar otrzymali najgorszą reakcję, będąc wybuczanymi. Także od pierwszych minut kibice im nie mogli darować. Kiedy tylko przy piłce byli Argentyńczyk lub Brazylijczyk rozlegały okropne gwizdy.

NIE PRZEGAP! Sensacyjny powrót do kadry przed barażami?! Zaskakująca teoria Tomasza Hajty

Gdy rozbrzmiał gwizdek oznajmujący koniec pierwszej połowy, mimo prowadzenia 1:0, piłkarze znowu byli żegnani gwizdami.

Czy piłkarze PSG zasłużyli na wygwizdanie?

To kolejna wtopa PSG w tym sezonie. Przypomnijmy, że przed pożegnaniem się z Ligą Mistrzów, ekipa z Paryża z Messim, Mbappe, Neymarem i innymi gwiazdami w składzie przegrała z OGC Nice po rzutach karnych, odpadając także w Pucharze Francji. Kibice się niecierpliwią i trudno im się dziwić. Rynek w kraju został kompletnie zdominowany przez naszpikowany znakomitymi zawodnikami zespół. Pora na kolejne wyzwania i sukcesy na arenie międzynarodowej.