Klaudia Danch czy Magda Grzelczak? Dwie obłędnie SEKSOWNE WAGs biją się o awans! ZDJĘCIA

2020-05-08 7:31
Liga Mistrzyń: Klaudia Danch - Magda Grzelczak
Autor: Instagram, Super Express Liga Mistrzyń: Klaudia Danch - Magda Grzelczak

Klaudia Danch czy Magda Grzelczak? Ten pojedynek WAGs o awans do 1/4 finału Ligi Mistrzyń "Super Expressu" zapowiada się pasjonująco. Obie są obłędnie seksowne i niesamowicie zgrabne. Ale do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń może awansować tylko jedna! Która jest Waszym zdaniem piękniejsza? Klaudia Danch (żona Adama, obrońcy Arki Gdynia) czy Magda Grzelczak (żona Piotra, napastnika kazachskiego FK Atyrau). Oglądajcie zdjęcia i głosujcie!

Za nami kolejne rozstrzygnięcia w pełnej seksapilu Lidze Mistrzyń a wśród nich wielka sensacja! Po dramatycznej walce odpadła Celia Krychowiak! Francuska żona Grzegorza Krychowiaka wydawała się jedną z kandydatek do końcowego triumfu w naszych wyborach Miss Polski WAGs, ale już w 1/8 finału pokonała ją o włos (51 procent głosów) Agnieszka Abram, piękna dziewczyna bramkarza Bartłomieja Drągowskiego, była kandydatka na Miss Polonia Nastolatek. Czas na kolejny pojedynek. Klaudia Danch to znana fotomodelka. Miłośniczka tatuaży już dawno wyrobiła sobie markę jednej z najpiękniejszych WAGs w polskiej Ekstraklasie. Ale Magda Grzelczak może okazać się bardzo trudną rywalka. Przekonała się o tym boleśnie Sara Boruc. To ją piękna Magda wyeliminowała w I rundzie. Czy poradzi sobie również z Klaudią? Oglądajcie zdjęcie i głosujcie!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze