Leo Messi

i

Autor: AP Photo Leo Messi w barwach PSG

Legenda futbolu wybuchła po tym, jak Leo Messi dostał Złotą Piłkę! Casillas poszedł po bandzie, ostry wpis

2021-11-30 17:30

Przyznanie Lionelowi Messiemu Złotej Piłki za rok 2021 wywołało niemałą burzę w środowisku piłkarskim i wielu kibiców, dziennikarzy i ekspertów nie rozumie, dlaczego to właśnie w ręce Argentyńczyka powędrowała najcenniejsza nagroda indywidualna na świecie. Nie może zrozumieć tego również Iker Casillas, który nie gryzł się w język, gdy Messi odbierał siódmą Złotą Piłkę w swojej karierze.

Gala w Paryżu, na której wręczona została Złota Piłka, od kilku tygodni elektryzowała fanów piłki nożnej, którzy zastanawiali się, kto tym razem otrzyma najbardziej prestiżową indywidualną nagrodę na świecie. Wiele osób z Polski miało nadzieję, że "France Football" doceni Roberta Lewandowskiego za jego ostatnie wyczyny, jednak tak się nie stało. Przyznanie Złotej Piłki Lionelowi Messiemu, dla którego była to siódma taka nagroda w karierze, wywołało sporo kontrowersji i dyskusji. Werdykt nie spodobał się również Ikerowi Casillasowi.

Jan Tomaszewski obwinił Paulo Sousę za brak Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego! Nie miał litości dla Portugalczyka

Fani, dziennikarze oraz eksperci, którzy nie mogą pogodzić się z tym, że to Argentyńczyk a nie Polak otrzymał nagrodę na gali w Paryżu, która odbyła się w poniedziałek (29 listopada) wskazują, że o ile Messi zalicza się do najlepszych zawodników w historii futbolu, tak w poprzednim roku nie błyszczał tak, jak Robert Lewandowski. Podobnego zdania jest hiszpańska legenda. 

Leo Messi świętował zdobycie Złotej Piłki bez opamiętania?! Wystarczył jeden wpis i się zaczęło

Zobaczcie memy po gali wręczenia Złotej Piłki, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Casillas nie zgadza się z werdyktem. Ostry wpis hiszpańskiej legendy

Po tym, jak Lionel Messi otrzymał Złotą Piłkę za 2021 rok, były bramkarz Realu Madryt i ikona hiszpańskiej piłki postanowiła opublikować mocny wpis na temat nagrody przyznawanej przez "France Football". - Coraz trudniej mi uwierzyć w piłkarskie nagrody, dla mnie Messi jest jednym z 5 najlepszych piłkarzy w historii, ale trzeba zacząć umieć rozróżniać, którzy są najwybitniejsi w danym sezonie. To nie jest takie trudne! Inni to utrudniają! - skwitował przyznanie Messiemu Złotej Piłki Iker Casillas. 

Robert Lewandowski jednak dostanie Złotą Piłkę?! Sensacyjne doniesienia. „Dajcie mu ją, do cholery!”

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za rok 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze