Lionel Messi, FC Barcelona - Liverpool

Autor: East News Lionel Messi raduje się po bramce w meczu FC Barcelona - Liverpool

Liga Mistrzów: FC Barcelona - Liverpool 3:0. SKRÓT MECZU, GOLE z MECZU Barcelona - Liverpool

2019-05-02 7:51

Skrót meczu FC Barcelona - Liverpool. To był popis skuteczności "Dumy Katalonii". Choć zdaniem wielu to Liverpool miał przewagę w rywalizacji na Camp Nou, to "The Reds" seryjnie marnowali dogodne okazje strzeleckie. Tymczasem po drugiej stronie bezlitośni okazali się Luis Suarez i Lionel Messi. Barca jest bardzo bliska finału Ligi Mistrzów. Zobacz gole z meczu Barcelona - Liverpool 1.05.2019.

Skrót meczu FC Barcelona - Liverpool

Skrót meczu FC Barcelona - Liverpool w INTERNECIE. Mecz, który obejrzeliśmy w środę, dostarczył mnóstwa emocji na całym świecie. Już przed jego rozpoczęciem wiadomo było, że zmierzą się ze sobą dwaj główni kandydaci do trofeum. Oprócz Barcy i "The Reds" na placu boju pozostali także piłkarze Tottenhamu i Ajaksu Amsterdam. Ich szanse ocenia się jednak zdecydowanie słabiej niż te ekip, które w środowy wieczór zmierzyły się na Camp Nou. Kibice, którzy postanowili poświęcić tych kilkadziesiąt minut na obejrzenie widowiska nie mogli żałować. Od samego początku zawodnicy "Blaugrany" i Liverpoolu narzucili wysokie tempo i obie strony stwarzały sobie dogodne sytuacje bramkowe. Co ciekawe, pierwsze trafienie dla Barcelony zobaczyliśmy w momencie, w którym wydawało się, że to jej rywale znajdą za chwilę drogę do siatki. W okresie, gdy Liverpool napierał, w jednym z wypadów na jego połowę na płaskie dośrodkowanie zdecydował się Jordi Alba. To podanie doskonale przeciął Luis Suarez, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 1:0.

GOLE z meczu Barcelona - Liverpool 1.05.2019

Kolejne gole w meczu Barcelona - Liverpool były już popisem jednego, największego na boisku aktora. Choć "The Reds" przeważali i stwarzali sobie kolejne groźne sytuacje, to nie potrafili ich wykorzystać. Dwukrotnie ze świetnych pozycji mylił się James Milner. Swoją szansę, bliźniaczą do tej Suareza z pierwszej połowy, zmarnował również Sadio Mane. Po drugiej stronie rozpoczął się za to koncert Messiego. Kapitan gospodarzy w 75. minucie dobił uderzenie Luisa Suareza, a 7 minut później wprawił w osłupienie cały świat.

Autor: IPLA KLIKNIJ I ZOBACZ SKRÓT MECZU FC BARCELONA - LIVERPOOL Link: KLIKNIJ I ZOBACZ PRZEPIĘKNEGO GOLA MESSIEGO I SKRÓT MECZU BARCA - LIVERPOOL

Argentyńczyk ustawił sobie piłkę na około 30. metrze od bramki ekipy z Merseyside. Teoretycznie uderzenie z takiej odległości na tym poziomie ma małe szanse na powodzenie. Nie w przypadku gwiazdy "Dumy Katalonii". Doskonale przymierzył on w okienko bramki "The Reds". Lepiej nie mógł tego zrobić! Dał swojej ekipie wygraną 3:0, która bardzo przybliżyła Barcę do awansu do finału. W tym roku odbędzie się on na stadionie Atletico Madryt - Wanda Metropolitano.