Mohamed Salah, Liverpool

Autor: East News Mohamed Salah po meczu Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad

Mohamed Salah wymienił koszulkę na... drogie czekoladki

2018-10-25 15:04

Środowy wieczór był bardzo udany dla Mohameda Salaha. Egipcjanin strzelił dwa gole w meczu Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad, a "The Reds" wygrali z serbskim klubem 4:0. "Faraon" z placu gry zszedł w 73. minucie. Fani z Anfield oklaskiwali go na stojąco. Jedna z kibicek postanowiła nagrodzić idola słodkim upominkiem. Salah wymienił więc swoją koszulkę na drogie czekoladki.

To było rutynowe zwycięstwo dla Liverpoolu. W środę "The Reds" byli zdecydowanymi faworytami potyczki z Crveną Zvezdą Belgrad. Zespół Juergena Kloppa spełnił oczekiwania kibiców i pokonał niżej notowanego rywala 4:0. Jednym z najlepszych piłkarzy na boisku był Mohamed Salah. Egipcjanin strzelił dwa gole, czym mocno przyczynił się do zdobycia trzech punktów. W 73. minucie opuścił boisko, żegnany salwą oklasków z trybun Anfield.

Szczególnie wdzięczna za postawę "Faraona" była jedna z kibicek, oglądająca mecz tuż przy ławkach rezerwowych. Salah odpowiedział na jej prośbę i podszedł niedaleko. Wtedy otrzymał pudełko luksusowych czekoladek Thorntons. Kosztują one około 40 funtów. Piłkarz nie pozostał dłużny i obdarował wierną fankę koszulką.

Autor: East News Mohamed Salah z czekoladkami od fanki

Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów 2018/19 kibice Liverpoolu mogą być w dobrych nastrojach. Ich pupile pokonali Paris Saint-Germain i Crvenę Zvezdą. Z sześcioma punktami na koncie przewodzą tabeli grupy C. Drugie Napoli, z którym "The Reds" przegrali 0:1, ma punkt straty. W następnej kolejce zespół Juergena Kloppa zmierzy się na wyjeździe z Serbami.