Zachwyciła fanów

Piękna dziennikarka TVP w kusej sukience lśniła na antenie. Temperatura przed hitem LM skoczyła momentalnie!

2023-05-17 22:24

Ten hit Ligi Mistrzów rozgrzewał cały piłkarski świat. Rywalizacja Manchesteru City z Realem Madryt w półfinale doprowadzała kibiców do ekstazy. O odpowiednią oprawę w swoim studiu zadbała Telewizja Publiczna. Piękna dziennikarka TVP Sport lśniła na antenie podczas wejść w trakcie przedmeczowego studia. Aleksandra Pika znów zaprezentowała się fenomenalnie.

Ten mecz miał być przedwczesnym finałem piłkarskiej Ligi Mistrzów. Manchester City - Real Madryt po meczu na Santiago Bernabeu było otwartą historią. Cały piłkarski świat ekscytował się tym spotkaniem. O odpowiednią oprawę meczu zadbało TVP Sport, które przygotowało obszerne studio z udziałem Sebastiana Mili oraz Michała Żewłakowa. Nie zabrakło także dodatkowych treści od dziennikarzy. Jedną z nich przygotowała Aleksandra Pika, która znów zachwyciła swoich fanów.

Zjawiskowa dziennikarka TVP wystawia gorące ciało na palące słońce w Dubaju. Gorące zdjęcia Aleksandry Piki

Manchester City - Real Madryt: Piękna dziennikarka TVP Sport znów zachwyciła fanów!

Ola Pika opowiadała na antenie o tym, jak z piłkarzami radził sobie na boisku Szymon Marciniak. Była to jedna z gwiazd środowego wieczoru. Dziennikarka TVP Sport zachwyciła także swoją stylizacją. Kusa sukienka podkreślała jej długie nogi, co nie mogło umknąć uwadze telewidzów.

Zobacz zdjęcia dziennikarki TVP w galerii poniżej. Ola Pika to fanka sportu i... podróży!

QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdy światowego tenisa? Nie znać ich to wstyd dla kibica! Sprawdź się

Pytanie 1 z 14
Kim jest ta tenisistka?
Iga Świątek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze