Nicolas Otamendi

i

Autor: CyfraSport Nicolas Otamendi

Przerażające sceny gwiazdy reprezentacji. Okradli go i pobili we własnym domu

2021-12-14 10:17

Gwiazdy sportu są coraz częstszymi ofiarami napadów. Często słyszymy o kradzieżach podczas rozgrywanych meczów, ale rzadko zdarza się, by finalnie ktoś został pobity. Tak jednak było tym razem. Nicolas Otamendi został zaatakowany we własnym domu, w którym w tym samym czasie przebywała też jego żona i syn. Przerażające sceny zakończyły się ograbieniem z kolekcji zegarków, gotówki i biżuterii.

Argentyński obrońca drużyny piłkarskiej Benfiki Lizbona Nicolas Otamendi został pobity i okradziony w poniedziałek rano w swoim domu na przedmieściach portugalskiej stolicy. Z informacji portugalskiej policji, na którą powołuje się dziennik “Correio da Manha”, wynika, że grupa zamaskowanych przestępców obezwładniła piłkarza przed jego domem w podlizbońskiej Almadzie, kiedy piłkarz nad ranem wracał z niedzielnego meczu z Famalicao.

NIE PRZEGAP! Legia mija się z prawdą? Ostra reakcja policji. Robi się wielkie zamieszanie

Nicolas Otamendi ofiarą złodziei

Argentyński defensor został zastraszony i zmuszony do otwarcia domu, w którym znajdowała się żona piłkarza oraz syn. Według śledczych z domu 33-letniego piłkarza, który w trakcie włamania został pobity przez czterech napastników, zniknęła gotówka, biżuteria oraz kolekcja zegarków Argentyńczyka.

To kolejny atak na popularnego sportowca, niepierwszy także w samej Portugalii. W przeszłości w Lizbonie i okolicach portugalskiej stolicy dochodziło do napadów na domy byłych zawodników Benfiki. Ich ofiarami padł m.in. brazylijski obrońca Luisao, a także szwedzki pomocnik Stefan Schwarz.

NIE PRZEGAP! Tomasz Hajto nie zamierzał gryźć się w język. Wyjawił, co myśli o pobiciu piłkarzy Legii. Zero wątpliwości

Jan Tomaszewski BOMBARDUJE Dariusza Mioduskiego. Zadaje NIEWYGODNE pytania, jest OSTRO | Futbologia

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze