Robert Lewandowski, Alessandro Bastoni

i

Autor: Andreas Schaad/AP, IPP/REPORTER/East News

włos jeży się na głowie

Rywalowi Lewandowskiego grożą… ucięciem nóg! Makabryczne wiadomości trafiły do sieci, partnerka piłkarza opublikowała groźby

2022-10-06 16:02

Mecze na najwyższych szczeblach rozgrywek potrafią wywoływać ogromne emocje, nad którymi wielu fanów nie jest niestety w stanie zapanować. Po wygranej Interu nad Barceloną w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów, przekonał się o tym na własnej skórze Alessandro Bastoni oraz jego partnerka. Kobieta zdecydowała się opublikować makabryczne maile, w których internauta grozi, że utnie piłkarzowi nogi i go zastrzeli, aby ten nie mógł już grać w piłkę.

Kiedy dochodzi do meczów na szczycie, takich jak np. podczas Ligi Mistrzów, emocje często sięgają zenitu i sytuacja może wymknąć się spod kontroli, co niestety kibice na całym świecie widzieli już niejednokrotnie. Nerwy puszczają także dziennikarzom oraz ekspertom piłkarskim, tak jak chociażby po ostatnim meczu Barcelony z Interem, gdzie na celowniku znalazł się Robert Lewandowski. W o wiele gorszej sytuacji znalazł się jednak Alessandro Bastoni, który otrzymał makabryczne wiadomości, w których znalazły się groźby pod jego adresem.  

Gwiazdor Interu otrzymał makabryczne wiadomości! Grożono mu ucięciem nóg i śmiercią! Wszystko po meczu z Barceloną Lewandowskiego

Po meczu Inter - Barcelona, który zakończył się wygraną włoskiej ekipy 1:0, partnerka obrońcy mediolańskiej ekipy postanowiła pokazać, jakie maile dotarły do jej partnera. Internauta, który zdecydował się wysłać makabryczne wiadomości groził Bastoniemu m.in. ucięciem nóg, aby ten nie mógł więcej grać w piłkę nożną. To jednak nie koniec. 

Rywalowi Lewandowskiego grożą… ucięciem nóg! Makabryczne wiadomości trafiły do sieci, żona piłkarza opublikowała groźby

W kolejnej wiadomości od tego samego nadawcy pojawiła się treść, w której grożono Alessandro Bastoniemu śmiercią. Partnerka piłkarza Interu Mediolan nie puściła tego płazem i opublikowała treść maili na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na razie nie wiadomo jednak, czy obrońca Interu zdecydował się zgłosić sprawy na policję. 

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?
PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Najnowsze