SEKSOWNA żona piłkarza powiedziała o kilka słów za dużo! Wyrzucili go z klubu [ZDJĘCIA]

2020-04-04 17:34 FAN
Wanda Nara
Autor: Instagram Wanda Nara

On nie stroni od kontrowersji, ona nie unika mocnych wypowiedzi. Według doniesień mediów, tym razem Wanda Nara przekroczyła kolejne granice, co w końcu nie spodobało się władzom mistrza Francji, Paris Saint-Germain! Po wypowiedzi agentki i zarazem żony, Mauro Icardi miał wylecieć z klubu z Parc des Princes.

Wanda Nara nigdy nie stroniła od kontrowersji. W mediach społecznościowych regularnie publikuje efekty odważnych sesji zdjęciowych, w mediach tradycyjnych nie stroni od mocnych wypowiedzi, dzięki którym regularnie ląduje na pierwszych stronach gazet! Teraz jednak przekroczyła granicę, co zdecydowanie nie spodobało się szefom klubu jej męża.

SEKSOWNA tenisistka zdjęła MAJTKI i zakryła się psem! Teraz kusi w EROTYCZNEJ sesji!

Agentka i żona Mauro Icardiego, piłkarza PSG stwierdziła otwarcie, że Argentyńczyk chce wrócić do Włoch po zakończeniu sezonu. Rozmowa z "La Gazzetta dello Sport" rozwścieczyła działaczy mistrza Francji, którzy postanowili to zdecydowanie mu ułatwić, skracając wypożyczenie już teraz!

Mistrzyni olimpijska złamała kwarantannę! Pojechała z chłopakiem-lekarzem nad jezioro

Choć Icardi strzelał w tym sezonie bramki na zawołanie, to szejkowie zdecydowali, że nie jest im potrzebny piłkarz, który nie wiąże żadnej przyszłości z ich drużyną. Teraz musi wrócić do Włoch, gdzie będzie reprezentował barwy Interu Mediolan.

Co ciekawe, i tam nie będzie mu łatwo o przychylność kibiców i miejsce w składzie. Problemy z kibicami pojawiły się cztery lata temu po napisaniu autobiografii. Fani "Neraazzurich" bili mu brawo, gdy przestrzelił rzut karny, a także wywiesili banner, na którym nazywali go "gó***m".

Najnowsze