Robert Lewandowski, Leo Messi

i

Autor: Matthias Schrader/AP, Michel Euler/AP

Wypłynął ranking zarobków gwiazd piłki nożnej. Miejsce Roberta Lewandowskiego? Zrobicie wielkie oczy!

2022-05-06 15:38

Robert Lewandowski (34 l.) to bezsprzecznie jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy w tej chwili piłkarz na świecie. Jednak nie oznacza to, że Lewandowski zarabia również największe pieniądze. Robert Lewandowski znalazł się w najnowszym rankingu opublikowanym przez hiszpańską „Marcę”. Na którym miejscu jest Lewandowski? Ranking najlepiej zarabiających piłkarzy publikujemy poniżej.

Robert Lewandowski rocznie inkasuje w Bayernie Monachium około 23 miliony euro. To oczywiście dużo, ale Lewandowski chciałby inkasować jeszcze więcej. W negocjacjach kontraktowych z Bayernem Monachium jego menedżer Pini Zahavi miał przedstawić jeszcze wyższe żądania – co najmniej 30 milionów euro rocznie oraz dwuletni kontrakt. Na to (na razie) nie chce zgodzić się Bayern, więc Lewandowski zaczął romansować z FC Barcelona. Nie ulega wątpliwości, że najbliższe tygodnie w kontekście przyszłości klubowej Lewandowskiego będą arcyciekawe.

Ranking zarobków piłkarzy. Robert Lewandowski w najlepszej "10"

Przeczytaj także: To już koniec Sousy we Flamengo? Legendarny trener chce mu zabrać pracę,nie ma cienia wątpliwości

Nawet jednak te 23 miliony euro rocznie pozwoliły znaleźć się Lewandowskiego w dziesiątce najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Towarzystwo ma w czołówce wyśmienite: m.in. Leo Messi, Neymar czy Kylian Mbappe. Które miejsce w gronie dziesięciu najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie zajmuje kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski?

Odpowiedź znajdziecie w poniższej galerii:

Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Sonda
Czy Robert Lewandowski zarabia za dużo?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze