Wypłynął ranking zarobków gwiazd piłki nożnej. Miejsce Roberta Lewandowskiego? Zrobicie wielkie oczy!

2022-05-06 15:38
Robert Lewandowski, Leo Messi
Autor: Matthias Schrader/AP, Michel Euler/AP

Robert Lewandowski (34 l.) to bezsprzecznie jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy w tej chwili piłkarz na świecie. Jednak nie oznacza to, że Lewandowski zarabia również największe pieniądze. Robert Lewandowski znalazł się w najnowszym rankingu opublikowanym przez hiszpańską „Marcę”. Na którym miejscu jest Lewandowski? Ranking najlepiej zarabiających piłkarzy publikujemy poniżej.

Robert Lewandowski rocznie inkasuje w Bayernie Monachium około 23 miliony euro. To oczywiście dużo, ale Lewandowski chciałby inkasować jeszcze więcej. W negocjacjach kontraktowych z Bayernem Monachium jego menedżer Pini Zahavi miał przedstawić jeszcze wyższe żądania – co najmniej 30 milionów euro rocznie oraz dwuletni kontrakt. Na to (na razie) nie chce zgodzić się Bayern, więc Lewandowski zaczął romansować z FC Barcelona. Nie ulega wątpliwości, że najbliższe tygodnie w kontekście przyszłości klubowej Lewandowskiego będą arcyciekawe.

Ranking zarobków piłkarzy. Robert Lewandowski w najlepszej "10"

Przeczytaj także: To już koniec Sousy we Flamengo? Legendarny trener chce mu zabrać pracę,nie ma cienia wątpliwości

Nawet jednak te 23 miliony euro rocznie pozwoliły znaleźć się Lewandowskiego w dziesiątce najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Towarzystwo ma w czołówce wyśmienite: m.in. Leo Messi, Neymar czy Kylian Mbappe. Które miejsce w gronie dziesięciu najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie zajmuje kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski?

Odpowiedź znajdziecie w poniższej galerii:

Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Sonda
Czy Robert Lewandowski zarabia za dużo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze