Achraf Hakimi

i

Autor: Cyfrasport

Achraf Hakimi został oskarżony o gwałt. Żona piłkarza podjęła błyskawiczne kroki, bardzo wymowne

2023-03-04 15:37

Achraf Hakimi został niedawno oskarżony o gwałt na 24-letniej kobiecie. Oczywiście piłkarz nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu, ale francuski wymiar sprawiedliwości już podjął kroki wobec zawodnika PSG. Teraz wiele wskazuje na to, że na doniesienia o przestępstwie zareagowała także żona Marokańczyka, hiszpańska aktorka Hiba Abouk.

Oskarżenia wobec Hakimiego pojawiły się bardzo szybko po domniemanym przestępstwie. Hakimi miał wbrew woli 24-letniej kobiety w nocy z 25 na 26 lutego całować ją i włożyć rękę pod bieliznę. Ta miała zdołać odepchnąć piłkarza PSG i uciec z jego mieszkania, a potem zgłosić się na policję. Organy ścigania podjęły decyzję o zatrzymaniu zawodnika, który będzie teraz starał się bronić swojego dobrego imienia. Wydaje się, że na te poważne oskarżenia reaguje już żona 24-latka.

Żona Achrafa Hakimiego zdecydowała się na wymowny gest

Nie jest żadną tajemnicą, że Hakimi i jego żona, Hiba Abouk, są w separacji od kilku tygodni. Jednakże dopiero po pojawieniu się oskarżeń wobec Marokańczyka hiszpańska aktorka zaczęła usuwać wspólne zdjęcia z Hakimim z mediów społecznościowych. – Hiszpańska aktorka w ostatnich godzinach wykonuje gest, którym wyraźnie daje sygnał. Zaczęła usuwać z mediów społecznościowych część zdjęć, na których była razem z mężem. Taka postawa daje dużo do myślenia – komentuje sprawę hiszpańskie „Mundo Deportivo”.

Sprawa póki co jest bardzo niejasna. Adwokatka zawodnika PSG przekonuje, że został on ofiarą próby wyłudzenia. – Osoba składająca doniesienie odmówiła złożenia skargi, odmówiła poddania się wnikliwym badaniom lekarskim lub psychologicznym oraz konfrontacji z Achrafem Hakimi, chociaż oskarżenie opiera się wyłącznie na jej słowach – mówi Fanny Colin.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze